Wpis z mikrobloga

@kierowcaautobusuofficial:
Straszne jest jak widzisz zdjęcie swojego tyłka w internecie i obrzydliwe komentarze. Nikt się tutaj nie stara pokazać wyższości tylko jakoś sobie z tym poradzić bo nawet jeśli tobie nie przeszkadzałoby, że ktoś wrzucił twoje ciało w internety to dla wielu z nas to mega przykre. Tak po ludzku. Możesz mi wytłumaczyć gdzie tu przejaw "księżniczkowania" bo sama nie potrafię tego dostrzec
@kierowcaautobusuofficial: Niekompetencja? Robienie chociaż minimum? Pewnie muszę uszanować i takie poczucie humoru ale myślę, że należałoby się pośmiać z nich dopiero po tym jak się zauważy dużo istotniejszy problem czyli mężczyzn, którzy wrzucają zdjęcia pod tym hasztagiem. Ale jako, że napisałeś, że to trudna walka z wiatrakami - to chyba faktycznie prostszym celem są te całe "p0lki", #!$%@? się z nich i pomijanie dużo ważniejszej kwestii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@reasonmax: co w tym przykrego XDD jakby mi ktos zrobil zdjeie na miescie i ocenial moje zakola albo krzywe nogi mialbym #!$%@? i bym sie posmial ale juleczki sa przewrazliwione na swoim punkcie tak bardzo ze bierze je #!$%@? gdy ktos oceni ich dupe ktora pokazuja publicznie
@Toton: Pisałam o tym. Dla ludzi brak kontroli jest straszny a kiedy prawo do wizerunku twojego ciała ma ktoś inny i to nim dysponuje jest straszniejsze. Jak idę w stringach na ulicy to ja mam kontrolę nad sytuacją ale jeśli ktoś zrobi mi zdjęcie i wrzuci w internet to jest już poza moim panowaniem i tysiąc różnych rzeczy może się z tym stać. Fajnie, że ty masz dystans i byś się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@reasonmax: no to w takim razie problem jest w tych kobietach a nie w naszych zachowaniach, nie mowiw ze robienie zdjec randomowym typiarom jest godne poklasku ale zeby plakac ze ktos zrobił zdjecie twojej dupy a jakis przegryw z wykopu napisal ze plaska to trzeba miec niezle problemy z samym soba i nadwrazliwoscia