Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuje gry, doradźcie coś. Generalnie, szukam jakiegoś dobrego RPG, może być turówka na ps4. Skatowałem ostatnio xcoma 2, strasznie mi się spodobał. Znajdę cos w podobnych klimatach? Próbowałem wasteland 2, ale chyba jestem już za stary na bardziej wymagające gry.
Ogólnie to gram już od jakiś 18 lat, więc wiem co i jak, przez ostatnie 2 lata po prostu miałem dużo mniej czasu i nie miałem sprzętu, więc trochę zatrzymałem się w czasie na jakimś 2018 roku. Może pillars of eternity albo divinity 2 original sin? Polecacie?
#gry #ps4
  • 9
@Loonar92: Powiem wg własnego zdania. Pillarsy 1 bardziej podeszły mi niż 2, która technicznie była lepsza, ale piraci i świat kreowany na karaiby mi nie podszedł.

Gram teraz w Divine Divinity, pograłem z 10 godzin, i już zastanawiam się czy nie zacząć od nowa z nową postacią i nową ścieżką rozwoju. Sama gra jest trudna tylko z początku, ale teraz po kilkunastu godzinach grania, doszedłem do punktu, w którym pierwszą walkę
divinity 2 original sin? Polecacie?


@Loonar92: Jeszcze jak! Obecnie ogrywam 2 i jak lubisz turową walkę to spaniały tytuł jest. Jednak polecam ograć jedynkę nawet wcześniej, bo też jest bardzo dobra i walka to jej główny atut. Ewentualnie jeżeli wolisz coś bardziej w stylu "interaktywnej książki" z masą tekstu, eksploracji i szczątkową walką, to możesz sprawdzić Torment: Tides of Numenera - obecnie za grosze na allegro.