Wpis z mikrobloga

Halo Mircy
Czy mdłości i wymioty kilka dni po #mdma u niektórych są normą? Bo jest jeszcze jedna (myśę, że ważna) kwestia - w ostatnich miesiącach w #!$%@? stresu w życiu i w #!$%@? przepracowania - praca z #!$%@? ludźmi (klienci i nie tylko) przez których codziennie po powrocie do domu masz ochotę pobawić się w Kurta Cobaina a rano przed wyjściem do pracy masz ochotę pohuśtać się na linie, ogólnie praktycznie zero odpoczynku.

Do rzeczy:
Pierwszy raz (nie że pierwszy w ogóle, ale od dłuższego czasu) to trochę maraton, bo trzy dni z rzędu na pixach + zielsko w drugim, trzecim i czwartym dniu, po tym czasie standardowe objawy „odstawienne” typu deprecha etc, jednak u niebieskiego okropne mdłości i wymioty. Trzy dni później (w zeszły piątek) znowu trumpek w trochę większej ilości (3x na głowę, jeden cukierek co parę godzin plus ja dodatkowo jeszcze jeden (inny), więc łącznie cztery, no ale to nie o mnie, piszę to tylko żeby pokazać że wzięłam więcej a jednak u mnie wszystko gites). Sobota spoczko, niedziela również ale w poniedziałek u niebieskiego znowu rzyganko i mdłości, do tego koszmarne samopoczucie i brak siły na cokolwiek (większy brak siły niż ten codzienny brak siły). U mnie deprecha była w opór, zmęczona byłam też w opór ale tylko przez jeden dzień i ogólnie to to wszystko.
Teraz pytanie: czy za to co wyżej można winić piguły/piguły w połączeniu ze stresem i przemęczeniem/sam stres i przemęczenie?

Wiem że to nie strona doktor dobra rada ale wykopki z tagu z #narkotykizawszespoko to wspaniałe wykopki i zawsze pomagają ʕʔ

PS co by tu #!$%@? zrobić, żeby przerwać te cierpienia? Dziś już odrobinę lepiej ale jak do jutra nie poprawi się bardziej to jazda do rodzinnego (prywatnie) i co trza mówić?
  • 8
@NocKruka: Widać, że niewiele wiesz o tym co jesz. Poczytaj sobie o tym jak odbudowuje się serotonina i zastanów się co zrobiłeś mocno źle. Ja rozumiem chęć zabawy i to, że pewnie bez tego już ci nawet muzyka nie smakuje skoro musisz to tak żreć, ale jeśli robisz to częściej niż raz na 2 tygodnie i w dodatku kilka razy pod rząd to wybacz, ale rozum to już ci chyba odjęło.
@YouAreNotWhatYouThinkYouAre: fakt, niewiele wiem, wiedziałam że przegięliśmy i wiem, że nie powinno się tak tego robić. Wiem, że zwiększa się tolerancja i teraz już wiem, że żarcie tylu pod rząd nic nie da.
Dzięki za radę, poczytałam i wynika z tego, że minimum dwa tygodnie.
W takim razie już chyba wszystko jasne.

@71phwdp z reguły nie usuwam komentarzy ale ten usunęłam bo nie wnosi już tutaj totalnie nic, komentarz wyżej już
@NocKruka: może 5htp pomoze?

Tylko nie mieszać z trampkiem. Poza tym branie trampka teraZ tez nie pomaga bo jest agonista serotoniny i downreguluje receptory.

Dobra dieta, witaminy, dużo białka i sport, wtedy dół szybciej minie.

A mdłości świadczą o dość srogim przedawkowaniu mdma ile było grane?

@NocKruka: walić piguły 3 dni pod rząd XDD


@Kieres: pewnie dobra wixa była wtedy l:p