Wpis z mikrobloga

Witam,

Mam pytanie odnośnie wyboru samochodu będę sprowadzał z willhaben.at

Mam dylemat między czterema :

Honda Civic 1.8v-tec
Honda Civic 2.2 CDTI
Mitsubishi Lancer 2009 2.0 did
Mitsubishi Lancer 2010 1.8

Jestem kawalerem nie będę podpinal gazu.
Wdzięczny byłbym za odpowiedź dlaczego taki a nie inny + jeszcze może krotki opis dlaczego ten a pozostałe nie.

Pozdrawiam
#auto #motoryzacja #honda #mitsubishi
  • 14
@traxtorm666: jezdzilem mitsu ale ze skrzynią cvt to dla mnie #!$%@? straszna, w srodku kwestia estetyczna do mnie nie przemawiala, staro wyglada wg mnie. Sam posiadam civica fd7 z 1.8 i jezdzi sie super, wielowahacz z tylu a nie belka jak w ufo, na trasie ze srednia 80 spalanie realne 6l, przy 140 okolo 7 a po miescie na krotkich dystansach 8-9 przy normalnej jezdzie. Jedynie blacha jest do dupy i
Mitsubishi Lancer 2010 1.8


@traxtorm666: miałem ten rocznik od nowości. 4 lata. Ukręciłem 150.000 km. Nic się nie działo. Dla dynamiki trzeba było bardzo wysoko kręcić, ze spalaniem poniżej 9,8l/100 nie zszedłem. Raz wzywali do serwisu (akcja serwisowa) celem wzmocnienia wiązki elektrycznej-możliwość zapłonu. Generalnie miło wspominam.
@traxtorm666: Civic 1.8 to dość bezpieczny samochód pod kątem bezawaryjności. Powiem więcej, mechanicznie nie ma w nim nawet żadnych typowych usterek. Wymieniasz olej i robisz regulację zaworów na czas i pozostaje Ci tankowanie i jazda. Ten silnik był na tyle udany że w bez dużych zmian wsadzili go też do kolejnej generacji Civica. Spokojnie robi ponad 400k km. Diesel też jest udany, ale ma też typowo dieslowskie bolączki.
W jaki rocznik