Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam serdecznie.
Mam takich dwóch kolegów, którzy są dziwni, ale strasznie różnią się od siebie. Niedawno skończyłem studia i postanowiłem wypisać ich cechy i je porównać.
Kolega A vs Kolega B
Kolega A:
- koleguje się z nim od gimnazjum,
- można z nim porozmawiać na poważniejsze tematy,
- jest bardziej odpowiedzialny i poważny,
- nie nadużywa alkoholu,
- czasem jest dziwny i za dużo gada,
- dobrze planuje i organizuje czas,
- do dzisiaj mi nie powiedział gdzie pracuje (jakimś cudem ma swój własny samochód i mieszkanie),
- nie doceniał moim możliwości, mam wrażenie że uważa mnie za głupka,
- przy koledze A nie można nosić czapki z daszkiem oraz okularów przeciwsłonecznych,
- kreuje się na taką osobę co uważa że jemu wszystko najlepiej wychodzi,
- kiedy spotykałem się z innymi kolegami to zaczął mi zazdrościć i gadać np. typu co to jest przyjaźń,
- nie podaje ręki na przywitanie oraz na pożegnanie,
- ode mnie chcę mieć jak najwięcej informacji, a jak o coś go spytam to nie zawsze powie,
Kolega B:
- kolegowałem się z nim od liceum (obecnie zerwałem z nim kontakty),
- pije dużo piwa, wódki itd.,
- co każde spotkanie z nim to picie (nie zawsze mam ochotę na picie),
- wszystko robi za pięć dwunasta, jest źle zorganizowany,
- jak wypije z innym kolegą to wtedy on sobie o mnie przypomina prosząc mnie żebym do niego przyjechał i się napił (spotykałem się z nim na kiedy czas mi na to pozwalał),
- jest szalony gdyż ma nietopowe i zwariowane pomysły (np. jazda samochodem po pijanemu),
- jest arogancki i chamski, zachowuje się czasami jak bydlak,
- kiedy już mam dość spotkania i że muszę do domu się udać to od niego trzeba uciekać bo on nigdy nie ma dość spotkań,
- słucha wraz ze swoim kolegą ( bardziej to jest kochanek niż zwykły kolega) ruskich hymnów,
- z każdym rokiem coraz bardziej nie uważam go za poważnego człowieka,
- nie wiem czy on skończył studia skoro nie miał materiałów do napisania pracy licencjackiej (zapewne nie zaliczył studiów czy tam przełożył obronę na kiedy indziej),

Co myślicie o takich osobach? Są to osoby normalne czy nienormalne waszym zdaniem?
#pytanie #przegryw #stulejacontent ##!$%@? #problem #studia #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3c3a328fce6809e1a68837
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 9
OP: @Mike_Paganini: @mmenelica: Tak jak myślałem że te dwie osoby to są dziwne na swój sposób. Lepiej mi się przebywało z kolegą A bo spotkania z nim są krótsze i jest zajęty swoimi sprawami (dokładnie nie wiem czym, myślę że coś przede mną ukrywa). Nie spotykam się z nim na co dzień tylko raz na jakiś czas (raz na tydzień lub dwa tygodnie) więc jakoś toleruje jego dziwactwa.
W
OP: @ignis84: Fakt kiedyś taki post pojawił się na wykopie tylko go trochę poprawiłem (czyli usunąłem i dodałem parę słów). Z ciebie jest analfabeta i ślepy człowiek co nie zauważył drobnych różnić pomiędzy tamtym a tym postem. Twoja wypowiedź nie miała sensu. Zajmij się swoimi postami.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli się nie zmienisz i swojego nastawienia do ludzi, zawsze będziesz się czuł tak jak teraz. Plucie jadem nic Ci nie da. Domyślam się, że coś sprawiło, że masz taką osobowość, ale sam sobie robisz krzywdę. Popracuj nad sobą, to będziesz przyciągał dobre rzeczy i fajnych ludzi. Trzymaj się.