Wpis z mikrobloga

Ostatnio staram sie wychodzic ze spie#dolenia mentalnego chociaz troche i zagaduje na fejsie do nieznajomych dziewczyn jak zaakceptują zaproszenie.
Jak narazie dwie przyjeły zaproszenia na kilka wyslanych a jedna z nich mnie zablokowała bo napisalem po kilku dniach hej 'i tu zdrobniałe słowo' i mnie zablokowala a nie miala chlopaka. Widocznie tylko chady i oskary tak mogą, widzialem ze miala jakies zdjecia z imprez troche i jedno miala sprzed kilku lat jak siedziała w objęciu jakiegos Diego ciemnej karnacji i symetryczny pysk miał. Więc takiego jak ja smiecia z polacką mordą 6/10 nie tknela by kijem Ch#j tam.... tylko sie utwierdzam w swoim spie#doleniu :)

#przegryw #tinder #badoo
  • 20
@sandwichzpasztetem220: Już ci napisali, że tinder jest od takich rzeczy. A jak chcesz jednak próbować na FB, bez wychodzenia na desperata-przegrywa, to masz 3 opcje:

1. Zrób fake konto i pisz do lasek, które też mają fake konta. Jeżeli laska ma fake konto, to znaczy, że może być tak samo #!$%@? jak ty :D a wtedy może coś z tego będzie. Sam raz tak pisałem z jedną i nawet fajnie się
@MasterVegito:

Zawracasz komuś dupę i dziwisz się że może ich to irytować?

Zawracam dupe? ku#wa, laski, które co chwile są na messengerze i zerkaja na telefon, faktycznie są tak zajęte i zapracowane ze im zawracam dupe... weź pomyśl kilka razy zanim cos takiego napiszesz. Zawracam tylko dlatego ze chu#owo wyglądam. Do czada by odpisywaly caly czas