Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Ostatnio poderwałem bardzo atrakcyjną ukrainkę,która już kilka lat mieszka w Polsce, wszystko idzie pięknie, ale zacząłem mieć wątpliwości gdyż dziewczyna jest bardzo uległa. Wszystko, ale to absolutnie wszystko jest po mojej myśli i pode mnie robione, co mnie zastanawia. Zazwyczaj szukałem kompromisów w związku, a tutaj sama mi narzuciła pozycję dominatora ^^. Teraz pojawia się pytanie, czy ona może nie mieć jakiś inny cel, czy raczej taki charakter? Co myślicie?

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #ukraina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3c21f18fce6809e1a687e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 8
  • Odpowiedz
@xydeN-: W sumie nie widziałem tego wpisu, zaraz się zobaczy co to tam anonek napisał.

Nie wiem bo nie znam osoby, ale mogę powiedzieć tyle, że u Ukrainek taka uległość jest często spotykana (a przynajmniej ja się z tym spotkałem w dużej ilości). Dlatego podejrzewam, że po prostu ma taki charakter.
  • Odpowiedz
uległość jest często spotykana


@JanuszGrabulon: to jest sowiecki model rodziny, kobieta jest uległa ale z drugiej strony facet ma tryskać teestosteronem, pracować na utrzymanie domu, kupować jej drogie prezenty itp, taki radziecki american dream xd
  • Odpowiedz