Wpis z mikrobloga

@Cyfranek Mam InkPada 3, osobiście go uwielbiam, ale nie stać mnie na zakup dwóch kolejnych - bo chciałabym zrobić prezent dwóm osobom. Obie około siedemdziesiątki. Jedna na co dzień posługuje się smartfonem, więc technologicznie sobie poradzi, ona właśnie ma problemy z oczami. Druga pewnie wymagałaby solidnego przeszkolenia z obsługi :) Żadna z nich nie ma dostępu do internetu, więc dostęp do wirtualnej biblioteki i usług sieciowych jest zbędny.
@Cyfranek: Hmm, kierowałam się dobrymi opiniami produktu w serwisach internetowych, ale rzeczywiście nikt nie poruszał wad, o których wspominasz. Przetestuję ten czytnik i sprawdzę komfort czytania, aczkolwiek większość poruszanych przez Ciebie kwestii nie ma znaczenia. Działanie aplikacji internetowych czy lokalizacja książek w różnych bibliotekach nie jest problemem, bo z internetu ani z aplikacji nikt nie będzie korzystał, a książki wgrywać będę wyłącznie przez USB. Rozdzielczość także, bo zapewne i tak korzystać
@Cyfranek: Zdaję sobie sprawę, że sama pewnie miałabym problem z jego użytkowaniem, na co dzień używam przecież 8" inkpada. Ale to czytnik dla osób po siedemdziesiątce, które w życiu nie miały czegoś takiego w rękach, więc nie mają wygórowanych wymagań :)