Wpis z mikrobloga

30 mln za reklamę na koszulkach to była przyzwoita cena, ale bez szału jak na najlepszy klub świata ostatnich lat, który dla tej kasy złamał swoją tradycję. Ale oprócz tego dostają także zajebiście wielką reklamę na pół stadionu, UDZIAŁ W KLUBOWYM MUZEUM, NAPIS Z KRZESEŁEK!

ZA ŚMIESZNE 30MLN EURO ROCZNIE???

Rosell #!$%@? zanim rozwalisz ten klub do końca. #pilkanozna #barcelona #barca #rosell
  • 29
  • Odpowiedz
@MrTofu: Manchester United przez ostatnie 5 lat #!$%@?ł 2 finały LM z Barceloną (w tym jeden u siebie w domu), ja nie wiem jak dobitniej można pokazać swoją wyższość niż rozwalenie tego kogoś w finale najważniejszych rozgrywek klubowych na świecie. Przy czym oba te mecze nie pozostawiają żadnych złudzeń co do tego kto w nich zasłużył na zwycięstwo
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: No to w takim razie Chelsea jest lepsza od Barcelony bo ma lepszy bilans w spotkaniach oby drużyn? Zastanów się czy bierzemy dorobek drużyny czy spotkania bezpośrednie.

  • Odpowiedz
@MrTofu: Co prawda Chelsea najbliżej do Barcelony pod względem dobrych wyników w LM przez ostatnią dekadę, ale tak czy siak dość znacznie im ustępują. Jebią mnie bezpośrednie pojedynki, to był mecze o trofeum. Barcelona w tych meczach zdobyła 2 Puchary Europy, United żadnego. JEżeli tego nie pojmujesz to mam dla Ciebie złą wiadomość

@Pustulka: Coś Ty? :P
  • Odpowiedz
@parachutes:


A tak już naprawdę poważnie to biorąc pod uwagę rok 2011 to wygrali swoją ligę i LM więc tu mogę się zgodzić.

Do tego moim osobistym zdaniem nie można wyłonić najlepszej drużyny na świecie patrząc co się działo ostatnio na boiskach piłkarskich. Żeby to określić musiałby się odbyć turniej "każdy z każdym". Dlatego ja używam zwrotu "jedna z najlepszych" i wtedy nie ma żadnego problemu :)
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: No to skoro nie chodzi ci o bezpośrednie mecze a o trofea to odsyłam do mojego komentarza kilka pozycji wyżej mówiąca o ilości zdobytych trofeów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz