Wpis z mikrobloga

30 mln za reklamę na koszulkach to była przyzwoita cena, ale bez szału jak na najlepszy klub świata ostatnich lat, który dla tej kasy złamał swoją tradycję. Ale oprócz tego dostają także zajebiście wielką reklamę na pół stadionu, UDZIAŁ W KLUBOWYM MUZEUM, NAPIS Z KRZESEŁEK!

ZA ŚMIESZNE 30MLN EURO ROCZNIE???

Rosell #!$%@? zanim rozwalisz ten klub do końca. #pilkanozna #barcelona #barca #rosell
  • 29
@diarrhoea: Po 1 dług jest systematycznie zmniejszany i sytuacja nie ejst najgorsza.

Ale chodzi mi o oddanie tego wszystkiego za 30 mln euro rocznie. Sama reklama na koszulkach jest tego warta. A oni pół klubu Qatarem oblepią. Rosell powinien mieć proces o niegospodarność.
@diarrhoea: ale nie chodzi mi nawet o to że sporzedali tradycję. Tylko że sprzedali ją za żałośnie niską cenę. Jakby te wszystkie rzeczy sprzedawali po normalmnych cenach to powinni dostać kilka razy więcej. Rosell jak zwykle wała kręci.
@gresiu12: Byli jedną z najlepszych a nie najlepszą.

@steemm: Real zdobył 3 LM w 5 lat z tego co pamiętam (kibicem Realu nie jestem bo ich nie lubię)

@Vojtazzz: Najlepszym zespołem jest ten który wygrał ostatnią edycję ligi mistrzów.
ostatnich lat


@MrTofu: Kto wygrał ligę Mistrzów ostatnich lat? Podaj lepszą

Nono 15 lat temu to nie tak dawno, 3 piłkarskie pokolenia temu. W sam raz żeby łączyć obecną drużynę z tą z przeszłości, mają tyle wspólnego ze sobą