Wpis z mikrobloga

Macie też tak, że chcielibyście przed zaśnięciem, mieć dalszy ciąg snu co był? Albo nawet w dzień że tak chcielibyście?
#sen
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ixem: Hehe, oj tak, zwłaszcza, jak się trafi taki sen mega erotyczny xD I nagle dzwoni to dziadostwo haha
Albo jak też organizm sam z siebie się budzi lub jakiś dźwięk zza okna, jakieś rozmowy. Masakra. Wtedy człowiek wstaje już lewą nogą trochę hehe
@MisiekD: Najlepsze są sny erotyczne. No są też dobre co jesteśmy zajebiści,nie wiem czy miałeś takie. Po prostu co wszystko się układa. A erotyczne to sam miód ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MisiekD: Ja nieraz po dobrym śnie, co jestem w tym śnie zajebisty, to aż cały dzień jest fajny. Gorzej jak jest sen, co dotyka moich najskrytszych leków i obaw. I to się dzieje w jakieś wymyślonej fabule w śnie. Wtedy masakra też i cały dzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ixem: ja natomiast nie mam lęków żadnych, sny zazwyczaj na luzie. Chociaż często też miałem takie mega chore, że jak opowiadałem to lali ze śmiechu hehe
Raz znajoma w swoim śnie miała zalane całe miasto i pływała na pontonie.
Rodzina miała sen, że odwiedzili ją kosmici, nie mogli zbliżać się do okien, ale jedna osoba otwarla drzwi i przyszedł alien, zaczął tej osobie wciskać nos do środka (xD).
Ja natomiast miałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ixem: hah, ciekawy sen ;d Szkoda, że czasami nie da się kontrolować tego snu, bo ja na przykład w tym śnie nie jestem w stanie np. wybrać czy bym seks chciał czy nie, to leci jak z taśmy xD
Inna ciekawostka taka, że czasami sny po przebudzeniu totalnie się ulatniają. Miałem tak nie raz, totalna dziura.
@MisiekD: No ja w tym śnie teraz to bym wolał abyśmy się kochali, normalnie sex na całego, miałbym lepszy sen. A w śnie taką decyzje podjąłem, bo miałem dziewczynę co pracowaliśmy razem.
Inna ciekawostka jest taka, że sen buduje nam dzień :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ixem: hehe, dobry seks to energia na cały dzień :D
A o tym budowaniu dnia to nie wiedziałem. Chociaż jak tak pimyślę to rzeczywiście może być też tak, że potem cały dzień ten sen siedzi w głowie i dużo toczy się wokół niego ;)
Swoją drogą, mam 2% baterii, będę zara mykał spać ;d Dobrej nocki ;)