Wpis z mikrobloga

@Zralok: chrześcijaństwo w żaden sposób nie potępia homoseksualizmu (jedyne o czym wspomina Nowy Testament to to, że seks dwóch mężczyzn w oczach Boga to obrzydliwość). Ba, nawet jak ten gość jest wierzący, nie znaczy, że popiera polski kościół i ich hierarchów, według których jesteśmy tęczową zarazą. Po prostu zachowałeś się jak gimboateista ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ItWasATypo Bzdura. Napisałem konkretnie i grzecznie, że się nie dogadamy. Nie mam ochoty na znajomość z kimś religijnym. Wolny kraj. To on się zachował jak jakiś jechowy domkrążca.
  • Odpowiedz
@ItWasATypo: Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. To całość
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Andsor kogoś kto żyje w błędnych (moim zdaniem) przekonaniach mogę tolerować. Ale nie będę go w tym wspierać. Nie biję katolików, nie utrudniam im kultu, nie poluję na nich na ulicy i dzielenie znoszę ich kulturową dominację. Jeśli jednak narusza moją przestrzeń osobistą tymi symbolami, mam prawo się bronić. Tak samo gdyby wszedł mi do domu z krzyżem w zębach - artefakt ląduje w piecu. Proste ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz