Wpis z mikrobloga

#flagiswiatamirko

Dobra tag, bo zbliżają się już te ważniejsze pojedynki a jako że ruch w sumie ostatnio skakał w bardzo dziwny sposób - od najmniejszej frekwencji w całej rundzie gdy jest jej końcówka do najwyższego wyniku Kanady w 111. czy zażartej walki Albanii i Wielkiej Brytanii w 112.

Niektóre osoby twierdziły że fajniej jakby było więcej na dzień.. zabawa w ten sposób skończy się szybciej, ale oczywiście mogę to zrobić jeśli bardziej was to zabawia. No ale jak to już na naszym tagu bywa - wygrywa głos większości. Z tego powodu chciałbym was zapytać, jako że stale obserwujących jest conajmniej 500, jak wy widzicie godziny oraz ilość ankiet na dzień, czyli co wam najbardziej odpowiada.

Chciałem też podziękować wszystkim osobom które po prostu bawią się razem z resztą. Dziękuję za plusowanie wpisów przez co może on dotrzeć do większej ilości osób, dzięki za memy i komentarze które mogą uczyć i bawić. No i zapraszam dalej, do rundy czwartej, już jutro

Wołam jeszcze ze starej listy nieuzupełnionej o osoby z 111 i 112.
źródło: comment_1597692226MOni3hbtBT9AJze79LYNRT.jpg

JAK WIDZISZ ROZKŁAD ANKIET DO KOŃCA KONKURSU?

  • 2 ankiety dziennie, od rana do popołudnia 17.9% (77)
  • 2 ankiety dziennie, od popołudnia do wieczora 43.7% (188)
  • 3 ankiety dziennie, od rana do popołudnia 7.7% (33)
  • 3 ankiety dziennie, od popołudnia do wieczora 30.7% (132)

Oddanych głosów: 430

  • 9
@Mashe: No właśnie niby tak podpowiada logika a pojedynki wstawione wieczorem zawsze ale to zawsze miały najniższą frekwencję względem reszty ankiet z całej rundy. To co jest wstawiane rano to 50/50. Popołudniowe ankiety zawsze lecą do góry dlatego zawsze wtedy musi jakaś być.