Wpis z mikrobloga

Zielonka i wpis cyk 1000+ z płomieniem PO GODZINIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) No kuźwa nikt mi nie wmówi że oni się nie zwołują, chyba że zakładamy że prawaki odświeżają wykopalisko 24/24/7 czekając na wpis miziający ich światopogląd?


Przecież wykop ma w ciul użytkowników i po prostu większości taki kontent pasuje. Na marsz narodowy zobacz ile ludzi przyjeżdża. Nikt nie podstawia autobusów jak na parodie równości gdzie widac
  • Odpowiedz
jak na parodie równości gdzie widac te same mordy


@gdyzgasnieswiatlo: Społeczność LGBT w Polsce nie ma milionów członków więc to raczej normalne że raczej ciągle te same osoby pojawiają się na paradach i zebraniach, bo ich ten temat dotyczy.

Na marsz narodowy zobacz ile ludzi przyjeżdża


Takie marsze i uroczystości świąt Polskich dotyczą z kolei 100% Polaków... Ale już na marszach "anty LGBT" czy "zakaz pedałowania" też masz ciągle te
  • Odpowiedz
jak na parodie równości gdzie widac te same mordy


@gdyzgasnieswiatlo: Społeczność LGBT w Polsce nie ma milionów członków więc to raczej normalne że raczej ciągle te same osoby pojawiają się na paradach i zebraniach, bo ich ten temat dotyczy.

Na marsz narodowy zobacz ile ludzi
  • Odpowiedz
@rzep: Niech zbanują wszystkich prawaków, wtedy zostanie tylko bydło z discorda, a że lewica do pracy się nie pali i z reklam będzie niewiele, to tylko wyłączyć kartonową serwerownię i Elfik będzie faktycznie zbierać zboże
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep: o mój wszechświecie. Z nieba mi spadłeś. Przed chwilą miałem dyskusję z osobami o lewicowych poglądach, że niszczą wolność słowa. Ponieważ mówią kogo należy kochać, a kogo nienawidzić. Przy tym zastraszając ludzi. Spamując profile czy stosując ostracyzm społeczny. Oczywiście się wypierali. I boom przyszedłeś Ty! Strasząc brakiem wpływów z reklam bo jakaś treść nie jest po twojej myśli!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RexxarHell: Stwierdzenie, że nikt się nie będzie chciał reklamować na szurskim, rasistowskim portalu to „niszczenie wolnosci slowa”? xD

@rzep: to przestań być szurskim rasistą to się tu poprawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ponieważ mówią kogo należy kochać, a kogo nienawidzić


@RexxarHell: Wytłumacz w którym miejscu mówią ci kogo kochać a kogo nienawidzić? xD

Strasząc brakiem wpływów z reklam bo jakaś treść nie jest po twojej myśli!


Wolność słowa nie uprawnia cię do plucia treściami rasistowskimi, homofobicznymi itd itd. @rzep nie mówi że kogoś zgłosi tylko że poważne firmy nie będą chciały mieć nic wspólnego z takim portalem. Biznes to biznes, reklama
  • Odpowiedz