Wpis z mikrobloga

@rzep:
Prawaki:

LEWAKI SIĘ UMAWIAJĄ NA WYKOPYWANIE ZNALEZISK

Też prawaki:

Wrzucone 18 minut temu i prawie 500 wykopań w tym płomień oczywiście xD


Najbardziej to i tak mnie bawi, że to nie są jacyś aktywni użytkownicy na całym wykopie. Wchodzisz na profil jednego, drugiego, piątego komentującego i jego 5-10 ostatnich komentarzy jest właśnie w jakiś wrzutkach z BLM, tym wrednym LEWACTWEM czy LGBT xD

Jak pomyślę, że takich ludzi mijam codziennie
chyba że zakładamy że prawaki odświeżają wykopalisko 24/24/7 czekając na wpis miziający ich światopogląd


@L3gion: a to podobno te wredne lewaki nie mają pracy i siedzą całymi dniami na wykopie xD
Ostatnio byłem na urlopie i z ciekawości wchodziłem na wykop w godzinach pracy tj. 8-16 zobaczyć jak sobie radzi główna i co? Oczywiście masakrowanie LEWACTWA wrzucone o 10 to do 11 już miało płomień i 1000+ plusów

Ludzie pracujący xD
@rzep:

Za ruchem BLM kryje się bolszewicki program inżynierii społecznej Indoktrynacja w duchu poprawności politycznej i poczucia winy ma zniszczyć państwo prawa, a więc wolność jednostki. Wtedy neomarksiści zniewolą umysły Amerykanów zgodnie ze wskazówkami Stalina.


To jest normalnie 10/10. Zawsze było jakieś pierdzenie o Marksie, a teraz nawet Stalina z kapelusza wyciągnęli xD