Wpis z mikrobloga

Znów przenosimy się do sklepu i psychologii naszego społeczeństwa. Tym razem zajmiemy cuckami i beciakami. Patrzę się w kamerę i jest sobie para młoda. Chłopak średniak tak jak dziewczyna. Chlop nosi koszyk a babka ładuje coraz więcej. Idą do kasy i on wszystko kasuje po czym on płaci. Na końcu pakuje do torby jeden i drugiej po czym wychodzą. Ale przed wyjściem patrzę się a on zaczepia swoją dziewczyną która niesie plecak i wziął go od niej. Czaicie bazę? Betadromader czy inny juczny wół niesie trony i jeszcze mu mało to wziął od swojej księżniczki plecak a ona idze bez niczego. Dla mnie to jest w ogóle jakieś nieporozumienie i nie pojmę tego nigdy jak można się tak zachowywać. I dalej znajdą się osoby które będą mi wmawia że jestem większym beciakiem bo chodzę na Rokse. Moim zdaniem to właśnie tacy faceci jak ten betadromader wół nie mają szacunku do siebie w ogóle. Zaraz znajdą się rycerze i napiszą łłeee przegrywie znajdziesz kobietę której nie znajdziesz to zrozumiesz ze to wszystko z miłości XDDD
Wy nawet kupsztala byście zjedli jakby wam laska kazała i takie są fakty. I to nie jest jedyny przypadek bo podobnych sytuacji widziałem masę. Znam chłopaków którzy są zapraszani przez dziewczyny do klubu tylko po to żeby im stawiali drinki a oni zaślepieni portem centralnym między nogami samicy lecą i stawiają po czym nic z tego nie mają. Widziałem zdjęcie na którym były dwie objęte pary a pomiędzy nimi samotny typ niższy od nich z oczami ofiary udający zadowolonego. Ja nie mam zamiar robić z siebie klauna żeby zamoczyć kija w dziewczynie 2/10 bo to jest brak szacunku. Już serio wolę iść na Rokse.
#przegryw #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 12
@Przegrywiusz betadromader wygrał mój osobisty minikonkurs na słowo dnia.

Plusa i tak dam za całokształt wpisu, później taki typ sobie uświadamia na stare lata, że dał się zrobić jak podróba Nintendo przez dziecko z chińskiej fabryki, ale wtedy jest już za późno, bo swoje najlepsze lata już zmarnował na usługiwanie komuś kto go nie szanuje.
@Przegrywiusz Za samego betadromadera masz plusa. W Polsce kultura beciaków, wymaga by to facet tachał rzeczy a Polka sobie chodziło luźno. U Arabów czy Cyganów nie raz widziałem jak facet z złotym łańcuchem, buja się po mieście a gdzieś tam w oddali jego żona niesie torby zakupów. Powinno być po równo, co może unieść kobieta niech niesie, a co cięższe to facet ale bez robienia z siebie betadromadera.