Wpis z mikrobloga

@kefas_safek: Wierzę na słowo :D. Ja akurat wracałem dosyć wcześnie, i kierowałem się na Rzeszów później Lublin -> Warszawa. Ale ludzi strasznie dużo było ;p. Żeby nocleg znaleźć obdzowniliśmy kilkanaście miejsc.
@Szadafaka: Musisz matę żelową sobie kupić ;p U mnie jest jako tako jeśli chodzi o fotel, ale raczej będę zmieniał kanapę na obniżoną, bo w terenie mi nóg brakuje trochę.
@CptYolo: Ponoc ta juz jest po przerobkach :( ale tak czy siak, chce zmienic motka na jakiegos enduro/adv/dualsport. bo ciagnie na szutry i do wydurniania sie w blocie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Szadafaka: A czym jeździsz obecnie? Szutry fajna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko opony muszą być dobre, dziś 2 razy w głębokim piasku leżałem ;p Miałem zmieniać opony w czasie zimowego serwisu, ale chyba zrobię to szybciej.
@CptYolo: FZ6N bardzo fajny motorek, ale tylko raz odwazylem sie dojechac piaszczysta polna droga nad jezioro. Udalo sie bez gleby. ale przez ten (może) kilometr niezle sie spocilem - glownie ze strachu :D Myslalem o kupnie taniego KLE albo KLR ale takich (czyt. tanich) nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiec zastanawiam sie nad XT660 tenere, albo KTM 690
@CptYolo: dlatego ja dzisiaj w Bieszczady się wybrałem. Ruchu prawie brak. Póki co 650km na strzała. Ale ponoć ma padać jutro i w środę. Więc trochę słabo xD
@Szadafaka: Na jazdach jeździłem na FZ6 :D, ale był w stanie tragicznym także nie było to zbyt przyjemne ;p. Tenere jest fajna, ale silnik specyficzny raczej. Kolega miał w MT03 ten silnik, i była to super zabawka tylko wibrowało strasznie podobno. A może f650 twin ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@ImeNs: Też bym wolał w tygodniu, ale kolega nie mógł teraz urlopu wziąć i tak wyszło. Swoją drogą to zależy jak mocno pada, jak byłem w lipcu to było tak pochmurno i lekki deszcz/mżawka padało ale miało to swój klimat.
@CptYolo: niby tak. Ale jestem Januszem podróżowania i mam na sobie tylko skórzana kurtkę i jeansowe spodnie. Nawet termiki nie zabrałem. Bo przecież we wro było ciepło xD
@ImeNs: Zrobiłem ten sam błąd xD Żadnej podpinki nie miałem ze sobą, a wieczorami było chłodniej sporo. No i powrót do noclegu z otwartą szybą, bo niebieskie lustro to nie jest najlepsza szyba na noc a normalna szyba leżała sobie w kufrze ;p
@Shathann: 175cm i kanapę komfort czyli najwyższą z seryjnych dostępnych. Teraz dosięgam albo palcami obu nóg albo lekko pochylony motocykl i jedna pełna stopa. Na ulicach nie ma żadnego problemu, ale w terenie jest trochę za wysoko. Jak się trafi w dobrej cenie to kupię niską kanapę i sprawdzę jaka będzie różnica.