Wpis z mikrobloga

@MirabelleCooper: Ale nazwa wskazuje na to ze jest to mikroblog, czyli twój prywatny mały blog. Po coś twórcy tego portalu dodali te opcje usuwania komentarzy pod własnym postem. I tak, opka tez ma prawo do wyśmiewania takiej postawy na swoim mikroblogu
  • Odpowiedz
Zakaz brania udziału w poście xDD złoto


@Ytarka: koleżanka chyba tutaj nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie zna pewnie znanej mirabelki zakazującej komentowania jej wpisów przez osoby które nie były na specjalnej liście
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: "Kiedyś w wielu krajach, były kluby męskie, chociażby Anglia, by mężczyźni mogli napić się i merytorycznie porozmawiać o polityce, zyciu, #!$%@? skrzeczących kaczek było wysoce niewskazane."
Ta dyskryminacja była dobra? Dzisiaj natomiast płaczecie nad kobiecymi dniami w klubach XD Typowa wypokowa hipokryzja.
  • Odpowiedz
@Jasnoniebieska: Nikt nie płacze nad kobiecymi dniami w klubach tylko się zastanawiamy dlaczego mężni płacili wtedy tyle samo za karnet co kobiety chociaż mieli wyłączony jeden dzień.

No, ale nikt nie spodziewa się, że kobieta zrozumie coś tak "złożonego" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kowixx: ja tylko mam takie pytanie czy Tobie sprawia przyjemność polemika z przegrywanie i czemu chce Ci się na to poświęcać swój czas? To jakieś guilty pleasure? Wzmacniać sobie poczucie wartości na przegrywach, za to jedynie żeby taplać się z nimi w ekskrementach? Poważnie pytam
  • Odpowiedz
@interpenetrate: odstresowuje mnie to, choć ostatnio nie mam na to tyle czasu ile bym chciała. Z miesiąc jak nie lepiej nic nie pisałam, żeby odpoczęli i zaczęli stawiać jakiś sensowny opór, ale nic to nie pomogło ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kowixx sądząc po tym jak jesteś kojarzona na wypoku i co wypisywałaś wcześniej na różnych tagach to wcale się mu nie dziwię xD też bym usuwał twoje odpowiedzi na moje wpisy
  • Odpowiedz