Wpis z mikrobloga

Nie wiem na ile to prawda, ale pewien Białorusin mi kiedyś opowiadał, że po przyjeździe do Polski to najbardziej był zszokowany cenami mieszkań i że ludzie spłacają to przez całe życie. Mówił, że u nich branie kredytu na mieszkanie się nie opłaca, tylko po prostu jak któryś postanawia się usamodzielnić, to cała rodziła #!$%@? kartoszki żeby jak najwięcej oszczędzić i po roku, dwóch taki młody Saszka może wprowadzić się do swojego ¯\_(ツ)_/¯
#bialorus #nieruchomosci
  • 26
  • Odpowiedz
@lukaszzz mi kalkulator na google przeliczył z rubla rosyjskiego na złotówki to wyszło mieszkanie za 8000 zł i cos mi nie pasowało. Ale jak na stolicę to ceny mają całkiem ok
  • Odpowiedz
@AntyBohater: mnie #!$%@? jak ludzie mowia ze sie nie da odlozyc na mieszkanie w pl poza kredytem xd jak zarabiasz 2k a wydajesz 2500 miesiecznie to fakt, nie da sie. Ja majac 23 lata jestem w polowie drogi do wlasnego mieszkania, i bron boze kawalerki xD wystarczy umiec odkladac pieniadze
  • Odpowiedz
mnie #!$%@? jak ludzie mowia ze sie nie da odlozyc na mieszkanie w pl poza kredytem xd jak zarabiasz 2k a wydajesz 2500 miesiecznie to fakt, nie da sie. Ja majac 23 lata jestem w polowie drogi do wlasnego mieszkania, i bron boze kawalerki xD wystarczy umiec odkladac pieniadze


@MaskAmOtion: mieszkanie w Warszawie to minimum 500 tys. zł. Już widzę jak ludzie odkładają takie pieniądze w młodym wieku. Przy trochę lepszych
  • Odpowiedz