Wpis z mikrobloga

Czy piłkarz, który gra w meczu może obstawić ten mecz? Albo jaki inny mecz z tej samej ligi?

W statusie ligi / klubu często jest to wyjaśnione(absolutnie nie). Ale w tych niższych ligach to nie mogę znaleźć. Wiem jak to wygląda; Kolo dogadał się kumplami i che specjalnie przegrywać... Ja bym chciał obstawiać te "wygrane" lub remisy, które czuje że ogarniemy. Obstawie meczu jako przegrany byłby bardzo głupie i pełne domysłów "Specjalnie grał na przegraną". Zanim wstrzymali rozgrywki i zacząłem do tego tak podchodzić, miałem 6 na 7 (w myślach ofc).

W "kontrakcie" nie mam tego jasno napisanego. A nie chce pytać się prezesa... Jeszcze nie zarobiłem więcej niż 1.600~, a moja pozycja powoduje, że część bonusów nie jestem wstanie wypracować. Czasami coś wpadnie ekstra ale nie wliczam.

Daje z wątroby ile wlezie, ale czasami myślę że liczy się liczba bramek i "okazji" niż walka o czyste konto i obrony.

Nie zrozumie mnie źle, nie przeszkadzają mi zarobi tam gdzie gram. Dorabiam sobie jak wszyscy, ale jak mógłbym dodatkowo zarobić to czemu nie?
#bukmacherka #pytanie #mecz #pilkanozna
  • 4