Wpis z mikrobloga

@boukalikrates: Jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze, a z tego są nie małe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli liczby są prawdziwe i one faktycznie dostają ~30% z dotacji do ręki to na jednym godzinnym debiucie 3D Coco zarobiła ~55k zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@BlackReven: Aż smutno patrzeć na Mel i Haato porównując do reszty (,) W sumie ciekawe że mają takie kompy, a większość gra na konsolach. Czyżby oprogramowanie do streamingu aż takie zasobożerne było? ||

  • Odpowiedz
@Hajak: No ale z drugiej strony Hachaama czy Mel nie grają tak w gierki to im nic lepszego nie potrzebne :D
Do streamowania mają raczej osobne karty jak AVerMedia czy coś takiego, aby nie obciążać kompa :D

Najbardziej mnie rozwala Korone. Taki sprzęt, a ma to w dupie i gra w retro gierki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chociaż to też ciekawe czy przechwytuje obraz z konsoli
  • Odpowiedz
@BlackReven: Korone kojarzę że parę razy poruszała tematy z których wynikało że przechwytuje obraz
Też tak przy każdej generacji myślę czy to nie czas na apgrejda, po czym dochodzę do wniosku, że w gry które gpu obciązają mi w 100% gram raz na rok albo i rzadziej () Co innego procek, on to ma gorzej niż murzyni na plantacji
  • Odpowiedz