Wpis z mikrobloga

Siema wszystkim, chciałem ostatnio zakupić sobię multisport active w robocie ale niestety szefo przez wirusa zrezygnował.... z racji tego, że nigdy tego nie używałem mam kilka pytań:
1. Czy jak klub sportów walki ma na stronie napisane, że honoruje multisport to znaczy, że multisport działa jak karnet? Bo karnet open miesięczny w klubie kosztuje 200 zł a multisport active u mnie w pracy kosztował 113zł?(to się jakoś dopłaca do karnetu żeby wyszło na równo czy nie) i właśnie nie wiem jak to działa a może ktoś z was tu chodzi.
2. Czy kolega w swojej pracy może mnie wpisać jako osobę towarzyszącą czy jak to działa? Bo pisał mi teraz, że płacił 160 zł jak go kiedyś ktoś wpisał jako osobę towarzyszącą i ma podpytać czy to jeszcze jest możliwe a nie ukrywam, że jak mam płacić 160 zł i mieć w tym karnet na sporty walki + jakiś basen to się opłaca tak czy siak.
3. Jeśli kolega nie ma możliwości wpisać mnie jako osoby towarzyszącej to może jest tu ktoś kto ma taką możliwość?
#multisport
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adriano216: każdy może być osoba towarzyszącą, oni tego nie sprawdzają ;) popytaj u kogo najtaniej i tyle.
Co do honorowania: najczęściej odbicie się karta = darmowe wejście na zajęcia, silke, hale, co tam jest. Jeśli jest dopłata (widywałem dopłaty do jogi, na saunę) to zwykle jest napisane na stronie, ewentualnie zadzwoń zapytaj. Może coś będzie na mapce obiektów na stronie multisport.
Active daje Ci 8 wejść w miesiącu, classic raz dziennie,
@bambadjan: A jeszcze jedna rzecz, czy jak np. wchodzę do klubu na mulltisport to np. po godzinie muszę znów odbić kartę jeśli chce zostać np. na kolejny trening czy jak wchodzę to mogę siedzieć ile dusza zapragnie?
@adriano216: przeważnie ile dusza zapragnie, tak np było na wszystkich siłowniach na których byłem. Ogólnie na mapce multisporta z obiektami wszystko jest napisne.
Siłki maja przeważnie taki opis: możliwość skorzystania z usług: siłownia, joga, sauna, zajęcia fitness, spinning bez ograniczeń czasowych podczas jednej wizyty w obiekcie.
ale jak np. chodze na aquapark na termy w poznaniu to tam jest godzina i po tej godzinie muszę iść odbić drugi raz