Wpis z mikrobloga

Po wielu latach nareszcie można zagrać w GTA LCS na PC. Widziałem już wiele tego typu modyfikacji, które zawierały maks kilka misji i później projekt upadał, a tutaj w końcu się udało. Aż dziwię się, że Rockstar się nie przypieprzył.
Może kiedyś na PC pojawi się też mod przenoszący VCS, ale z tym pewnie będzie z tym więcej roboty.

Oczywiście modyfikacja wciąż jest w fazie BETA i mogą wystąpić błędy, ale to chyba oczywiste. Niektóre z nich mają rozwiązanie w pliku readme.

#gta #gtalcs #rockstar #gry
Masterpolska94 - Po wielu latach nareszcie można zagrać w GTA LCS na PC. Widziałem ju...
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: Emulator PS2 jest o wiele mniej stabilny. To znaczy jak ma się dobry komputer to działa dobrze, ale wciąż mogą wystąpić spadki płynności i jakieś błędy.
Emulator PSP ma o wiele mniejsze wymagania i działa dobrze nawet na dość słabych sprzętach. Ja byłem w stanie grać w to GTA VCS jeszcze na starym laptopie z Celeronem 1005m, 8GB RAM i grafiką Intel, a emulator PS2 na tym samym laptopie ledwo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Skilowi: Przecież ten "remaster" na telefony wygląda beznadziejnie, powsadzali jakieś tekstury które poznajdywali w internecie żeby było HADE I pora na CSa, wersja PSP jest bardziej spójna graficznie mimo że w niższej jakości.

@Masterpolska94: Mod jest oparty na plikach z wersji na Androida bo studio które to portowało zostawiło tam wszystkie pliki że skryptami, assetami itp. w rozkodowanej formie dzięki czemu przeniesienie tego na silnik VC było dużo łatwiejsze i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thunderlane: Właśnie słyszałem, że ten projekt z VCS upadł przez te różne mechaniki, które były trudne do zaimplementowania. Szkoda, bo dużo było już zrobione i mimo wszystko dobrze by było mieć tę grę na PC, ale tak widocznie musi już być. Zostaje jak na razie emulator albo konsola.
No chyba, że wyjdzie wersja na Androida, ale wątpię zwłaszcza po tylu latach od premiery.
  • Odpowiedz