Wpis z mikrobloga

Na fali nostalgii i nudy pobrałem sobie wczoraj The Sims 2 Complete Collection ze wszystkimi dodatkam jakie wyszły i zdążyłem postawić już blok i poddać go termomodernizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ile w skali polskości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Mody do Simsów to cudo. Nie trzeba dzięki temu robić zamerykanizowanych domków a'la Al Bundy tylko można postawić normalne polackie blokowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te charakterystyczne okna pochodzą właśnie od jednego z naszych słowiańskich moderów do tej zacnej gry.

PS2: Gra chodzi pod Win10 tylko trzeba kilka rzeczy w pliakch gry i w rejestrze systemu zmienić (m.in. problem z DirectX i cienie pod postaciami, pomaga zmiana atrybutów w plikach gry, rozdzielczość która w oryginalnej grze była maksymalnie 1600x900 - zmieniłem na 1920x1080, również w plikach gry i język - tu w rejestrze zmienia się wpis odpowiedzialny za język gry) Ekrany ładowania które były przekleństwem kilka lat temu gdy grałem w tą grę poraz pierwszy są kilkusekundowe dzięki dzisiejszym kartom graficznym i RAM które simsy #!$%@?ły jak #!$%@?.

#gry #simsy #thesims #grajzwykopem
MarianoaItaliano - Na fali nostalgii i nudy pobrałem sobie wczoraj The Sims 2 Complet...

źródło: comment_1597498471B7ERq0bnztnbSxbTAF0RVU.jpg

Pobierz
  • 57
@OverEmotional: @mydlina: zamiast hejtować, może zdacie sobie sprawę, że warunki mieszkaniowe po wojnie były #!$%@? dramatyczne i normą było mieszkanie po kilka rodzin w jednym mieszkaniu w kamienicy, że nie było często żadnych wygód poza prądem (to w miastach). Srać chodziłeś na podwórko do wspólnego klopa, albo do wiadra w korytarzu. Wodę ciepłą miałeś, jak se zagrzałeś zimnej, przyniesionej w wiadrze z hydrantu albo studni z podwórka. W Białymstoku chaty