Wpis z mikrobloga

@BlackDave: co? Ja mówię o frameworku co klepią tępe korporacje multiplatformowe appki. Oparte to jest na silniku chroma. Wyobraź sobie że tyle ile masz aplikacji na electronie to tyle masz instalacji chroma, a weź to odpal na dodatek.
@Ingvarr100th: aaa, chyba że tak. Ale w Electrum masz za każdą transakcją coraz wyższe fee ustawianie, także trzeba często wallety zmieniać. Ale ten raczej to wydatków bieżących, a nie hodl.
@solidsnake7: ciii, będzie pretekst do zmiany na jakieś 4GHz RGB potwory, jak już nikt mi dupy nie truje o kupno kombi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ks2m: Ciekawe jak, na 8GB jak mi jedna kość chwilowo padła od oc to CS:GO + brave z facebookiem, wykopem, redditem i youtubem już się zawieszał. Bez przeglądarki też raczej w nic bym nie pograł, jak na czysto je 3GB
@BlackDave: miałem długo 2500K teraz 6600K bo mi zaczęło braknąć lini na usb ale czekam na nowe żeby zmienić już te dziurawce. 3300X sie prezentuje fajnie po usprawnieniach więc nawet jeżeli, to w pojedynczym wątku mysle ze będzie minimalna roznica