Wpis z mikrobloga

Cholera, jak mi szkoda dzieciaków z #depresja z myślami samobójczymi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Widać, że są leczeni od x czasu, a nikt nie jest w stanie im pomóc. I w końcu uda się im przejść na drugą stronę i na pomoc będzie już za późno.

#999 #ratownikmedyczny

Z roku na rok coraz więcej takich dzieciaków mi się trafia...
  • 45
  • Odpowiedz
@Vekkja

naprawdę mi ich szkoda

A w a dupie xD doskonale nam wszystkim wiadomo, że normalnym ludziom szkoda zdepresowanych bo zgrywają dobrodusznych. Za to ludziom, którzy się wyleczyli nie szkoda zdepresowanych ludzi bo wiedzą, że dobre słówko to za mało żeby komuś pomóc a terapia jest za droga na crowdfunding
  • Odpowiedz
@Vekkja: Mam 27 lat i mam depresję od lat 10, żyje mi się ok, dołowała mnie płeć przeciwna, to co laski ze sobą robią i to ze kazda ma jakieś skoki w bok itd. Generalnie by mieć szansę na jakąś pomoc itd to trzeba płacić kolosalne pieniądze. Leki 100, psychoterapia 800, wizyty u lekarza zawsze drogie w ciul. Do tego godziny takie, ze trzeba się bylo zrywać z zajęć i z
  • Odpowiedz
@BosoPoTrawie: warto wspomnieć że jeśli opieka dorosłych to kilometr mułu to psychiatria dziecięca w tym kraju to rów mariański. Nie chce mi się szukać danych, ale w pl jest ich jakoś k*rewsko śmiesznie mało na milion mieszkańców
  • Odpowiedz
@Vekkja ale dlaczego zaraz tak odpowiadiasz jakbym coś Ci zrobil? Myslisz że niesiesz cale zło tego swiata? Normalnie się pytam, dobrze. Dziękuję za odpowiedź.
  • Odpowiedz