Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, powodem patologii BLM są względy ekonomiczne, a nie toksyczna murzyńskość przejawiająca się w całej "gangsta" kulturze i promowaniu w murzyńskich rapsach dorabiania się przez kradzieże, rozboje, narkotyki i morderstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda #bekazlewactwa #patologiazewsi #czarnyhumor #bialorus #pasjonaciubogiegozartu
S.....i - Pamiętajcie, powodem patologii BLM są względy ekonomiczne, a nie toksyczna ...

źródło: comment_1597474890ZwFFutHyrRshzm1cmUdhC5.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
ale ceny, ceny w usa są wyższe o 1000% i w ostateczności są biedniejsi ( ͡° ͜ʖ ͡°). czego nie rozumiesz?


@Kiruuuuu: tak, wiem w USA chleb kosztuje 100 dolarów, a benzyna po 1000 dolarów za litr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: A gadanie o tym, że amerykańska lewica chce zniszczyć rodzinę i już jej się to udało z rodziną czarną, to prawacka psychoza. Nie jest prawdą, że połowa czarnych dzieci ginie przed narodzeniem, a 60% spośród tych, którym uda się przeżyć ciążę, wychowuje się bez ojca...
  • Odpowiedz
ile razy będziecie jeszcze powtarzać mit o tym że na Białorusi jest tanio jak zwykle wykopki w dupie były i gówno widziały.


@Sebastix: kto powtarza te mity? XD

Ja wiem jakie są ceny na Białorusi.
  • Odpowiedz
akurat to ile zarabiasz bezwzględnie nie ma znaczenia, zarabiają 2k dolarów możesz być dużo biedniejszy niż ktoś kto kto zarabia ich tylko 1k. Liczy się ich wartość na miejscu


@stan-tookie-1: twierdzisz, że mając 2000 dolarów w USA ma się mniejszą siłę nabywczą niż mając 350 dolarów na Białorusi? XD

Tylko ciekawe czemu Białorusini emigrują między innymi do USA, a nie odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
twierdzisz, że


@Strzelec_Kurpiowski: nie, twierdzę że podając same liczby nie da się określic czy ktoś w danym miejscu jest bogaty czy biedny. Nie mam pojęcia czy mając w kieszeni 2k dolarów jesteś bogaty w USA, raczej bym obstawiał że jesteś biedny i ledwo ogarniesz podstawowe potrzeby a jak Cię ząb rozboli raz do roku to całkiem Cię poskłada.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski ludzie tu nie chodzi o to żeby komuś pomóc, tylko kwestia marketingu.
Stawiam, że mało kto wie o Białorusi w Stanach Zjednoczonych. Modelka woli zrobić zdjęcie z murzynem, bo to jest teraz modne. Los naszych wschodnich sąsiadów nikogo tak naprawdę nie obchodzi z większych mocarstw ( tych którzy nie mają w tym interesu ) wiadomo, że Rosja będzie "pomagać" ale oni mają tam ogromne interesy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Strzelec_Kurpiowski: A gadanie o tym, że amerykańska lewica chce zniszczyć rodzinę i już jej się to udało z rodziną czarną, to prawacka psychoza. Nie jest prawdą, że połowa czarnych dzieci ginie przed narodzeniem, a 60% spośród tych, którym uda się przeżyć ciążę, wychowuje się bez ojca...

@Wentrosz: oj nie udała się propaganda, ale przelewik doszedł co?
  • Odpowiedz
  • 0
@Strzelec_Kurpiowski ogólnie nie tak to działa. Już to kilka razy pisałem, ale nie zazdrościsz arabskiemu księciu Lambo, ani Lewandowskiemu Porsche. Zazdrościsz Adamowi spod 8 2-letniego Audi, które kupił na firmę. Albo Bożence z dwójką dzieci, która jeździ 2 razy do roku na wakacje, bo jej facet jest programistom, a ona w domu tylko siedzi.
Do tego taki Polak ma odskocznie, może pojechać pracować do UK, zaciskać pasa cały rok, żeby raz
  • Odpowiedz
Do tego taki Polak ma odskocznie, może pojechać pracować do UK, zaciskać pasa cały rok, żeby raz do roku przyjechać i pokazać wszystkim jak mu się powodzi. A taki Murzyn w USA? On mieszka w największej gospodarce świata, nie ma gdzie jechać na "saksy" ;).


@Yahoo_: ma - jechać do szkoły albo założyć biznes. Losowy murzyn w USA i tak ma lepiej niż pracują za minimalną Polak więc o czym
  • Odpowiedz
Zazdrościsz Adamowi spod 8 2-letniego Audi, które kupił na firmę. Albo Bożence z dwójką dzieci, która jeździ 2 razy do roku na wakacje, bo jej facet jest programistom, a ona w domu tylko siedzi.


@Yahoo_: ja nikomu nic nie zazdroszczę. Jeśli coś chcę to idę na to zarobić, jak cywilizowany człowiek, a nie robię chlew w swojej miejscowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego taki Polak ma odskocznie, może pojechać pracować do UK, zaciskać pasa cały rok, żeby raz do roku przyjechać i pokazać wszystkim jak mu się powodzi. A taki Murzyn w USA? On mieszka w największej gospodarce świata, nie ma
  • Odpowiedz