Wpis z mikrobloga

Noc 15.08.2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O 2 w nocy goha otwiera jakiemuś randomowi drzwi i on odpala jej strima
3:05 - Czat pisze że za 10 minut Barka, a ona "To już tak późno? NIe wiedziałam, że tak późno"
3:30 - Goha wkręcona w konkurs donejterski, po którym miała za zadanie zamazać peta insta atencjusza na ścianie. Nie znalazła markera więc zamalowała farbą xD picrel
około 4:00 skończyły się gilzy i pojawił się głód nikotynowy w wyniku którego groziła skończeniem strima jeśli nikt nie przywiezie
4:30 kładzie się robić nocne spanie ale za moment dzwoni domofon i wbija (wykopek @Salix77) jakiś młody typek z wąsem i wódeczką w prezencie
4:50 razem jadą do sklepu po fajeczki xDDDDD
5:20 typ puszcza swoją muzyke gośce w kuchni. Gosiaczek bardzo zachwala mówi że Daniel taki typ muzyki lubi. W tle słychać "Ja się nie ruszam dopóki Dana nie przyjedzie"
5:40 puszcza swoją muzyke na streamie. Jak teraz puszcza muzykę na streamie, to goha mówi "musimy takiej muzyki słuchać? puść mi disco polo. Ten przeklina eh..." XDDDDDDD
6:10 #!$%@? swoją muzykę, nie chce włączyć czatu gośce na monitorze, tylko gapi się u siebie w telefonie, ogólnie widać że nie chce się ruszać z u2. W szklance wódeczka chlana z rana, zapowiada powrót jutro żeby pogadać z danielem o muzyce. sporo przeklina

@daniel-zwierzynski
#danielmagical #danielmagicalstreszczenia
hlebak - Noc 15.08.2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O 2 w nocy goha otwiera jakiemuś randomowi drzwi...

źródło: comment_15974663880448pofQI5ssUeuvCJYD2q.gif

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz