Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Tuff za przebywanie na pasie drogi granicznej jest 500zl mandatu to raz, a dwa nie mam ochoty byc złapany przez Białorusinow na nielegalnym przekroczeniu granicy
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Tuff zapraszam na podlasie i możesz pójść, cykne Ci fotke jak jesteś na ich stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Starczy mi jak ostatnio byłem z psem na granicy i poczuła chyba zapach zwierzyny i pobiegła na Białorus jakieś 10m wgłąb od linii granicznej (O_O)
  • Odpowiedz
@Vvokun: Ja byłem zawsze straszony na granicy z Czechosłowacją ale to były lata 90’ :)
To jak będę w okolicy to dam znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaker: pamietam film jakiegoś typa który sobie jezdzil rowerem blisko granicy i kompletnie nikogo nie było a nagle znikąd zaskoczyła go terenówka SG którzy go potem wylegitymowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę że przy obecnej sytuacji będą bardziej przyglądać się wschodniej granicy niż wcześniej jeśli sytuacja eskaluje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kaker wygląda, ale są kamery i SG widzi że ktoś sie kręci na drodze, po kilkunastu minutach miałem przyjemność spotkania patrolu,
Mimo wszystko od znajomych ze SG słyszałem historie co sie działo na Białoruskiej stronie jak nielegalnie przekroczyłes granice i nie warto tam iść xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@slozubn taka ich służba, po to są. Ale mówili mi, że zwłaszcza w sezonie urlopowym mają dużo "turystycznych" Kontroli i bardzo często jak ktos chce zobaczyc słupek to sami pokazują gdzie pojechać i podchodzą tak blisko jak można żeby pokazać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rafalopr to gdzie robiłem zdjęcie nie jest przejściem, w planach za 2-3lata jest żeby zrobić tam takie Typowo turystyczne, małe przejście graniczne do Grodna ale to wymaga porozumienia z Białorusią .mówili że tę bramę do tej pory otwierali 2-3razy, do roku jak szła jakas pielgrzymka albo rajd rowerowy
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@justlikethat słyszałem ze jakis paralotniarz latał przy, granicy i go wiatr zdmuchnął na ich stronę, wylądował gdzie sie dało, od razu go Białoruscy zgarnęli i do aresztu, strażnicy graniczni Polscy po miesiącu dostali pana na granicy , "oddali" Go ponoć 20kg chudszego, a areszt w którym siedział pan został odmalowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rafalopr właśnie ma byc, od Lipska do, granicy nowiutką drogę robią specjalnie pod to przejście graniczne, ale poki co budują tylko drogę, jednakże plany są jakieś
  • Odpowiedz