Wpis z mikrobloga

Dowody na to, że Bones kocha Polskę
1. Zapytany, co go najbardziej inspiruje, odpowiedział, że polska historia:
"Odgrywacie niebagatelną rolę w dorobku świata. Za każdym razem, gdy mam problem z przygotowaniem tracku (pol. utworu)... szczególnie jeśli chodzi o warstwę tekstową, myślę o bitwie pod Kłuszynem. Może to głupie, ale liczę na to, że część geniuszu Żółkiewskiego spłynie i na mnie" - zwierzał się w wywiadzie dla Gazety Polskiej
2. Podwykonawcą podeszw butów "CREEP SNEAKERS" i "TeenWitch Boots" jest polska firma Ryłko, z siedzibą w Kalwarii Zebrzydowskiej.
3. Jeśli puścimy "Okay,ButThisIsTheLastTime" od tyłu, to usłyszymy "Marsz, marsz Dąbrowski..."

4. Jego ulubionym youtuberem jest Niekryty Krytyk

5. Zamierza w przyszłości wybrać się do Pułtuska
"Macie tam najdłuższy rynek targowy w Europie. To nieźle #!$%@? sprawa" – w wywiadzie dla Vivy.

6. Uwielbia produkcje Kieślowskiego i Smarzowskiego, szczególnie pierwsze odcinki BrzydUli
(podobno właśnie tytuł serialu zainspirował Bonesa do nieużywania spacji przy zapisie tytułów piosenek; dop. red.)
7. Szanuje Jana Pawła II
Bones skrytykował postawę Eminema, który pozował do zdjęcia w koszulce przedstawiającej papieża Jana Pawła II z napisem:
"I LIKE THE POPE; THE POPE SMOKES DOPE"
(pol. LUBIĘ PAPIEŻA; PAPIEŻ PALI TRAWKĘ (tj. marihuanę)).
Odpisał na twitterze:
"YOU WACK MOTHERFUCKER, YOU HAD BETTER STAYED WITH 'I LIKE THE POPE' OLD PIECE OF SHIT"
(pol. No i ja się pytam człowieku, dumny ty jesteś z siebie, zdajesz sobie sprawę z tego co robisz (?))
#polskirap #rap #bones
Farezowsky - Dowody na to, że Bones kocha Polskę
1. Zapytany, co go najbardziej insp...

źródło: comment_1597436511yrUhnPXWivDruxL03ocF5X.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Farezowsky: Myślę, że powinno się go oznaczyć Orderem Orła Białego. Ciekawa jest też historia jego rodzeństwa - Bonez coś tam nagrywa u nas w kraju, a Bonez MC z sukcesem udziela się na scenie niemieckiej. Bardzo uzdolniona rodzina!

No i czarni bracia z Bone Thugs-n-Harmony!
  • Odpowiedz