Wpis z mikrobloga

#homoseksualizm #lgbt #prawica #onr #polska #adopcjapsa #takaprawda #bekazprawakow

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne.

Z tego co się orientuję to najwięksi patrioci zdecydowanie są przeciw takim adopcjom - ok.

Pytanie zatem - ile razy w roku odwiedzacie sieroty w domach dziecka i ile pieniędzy dajecie w akcjach charytatywnych aby miały zapewniony posiłek, schronienie i edukację? Zgaduję że 99% z was ZERO? Ale jednak jakimś cudem macie prawo do sprzeciwiania się kto ma ich nie adoptować? ( ) Fuck logic...

Kolejna sprawa: jeśli wprowadzą już jakimś cudem to prawo to ile tych dzieci będzie rocznie adoptowanych 10-100? To naprawdę tak dużo aby robić o to awanturę?

A nie lepiej zapobiegać śmierci tych średnio 5000 dzieci rocznie?! Czyli te dzieci co giną/umierają są mniej ważne od tych co maja geje i lesbijki adoptować?!

To ja mam W DUPIE te 100 dzieci, wolę cokolwiek zrobić aby nie ginęło 5000 dzieci rocznie co wręcz robię. Dlaczego więc media głośniej straszą tą adopcją niż czymś co po prostu się odbywa? Bo to jest nudne?

Sami się zastanówcie jak bardzo dajecie się manipulować mediom... dobrego dnia z jak najintensywniejszym myśleniem.
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rbk17:
ad1 jakie 19% dochodu plus kasę na Caritas na okna życia
Ad2 to kwestia zasad. Nie przejeżdżam na czerwonym świetle i koniec
Ad3 w jaki sposób te dzieci które umieraja są mniej ważne od tych adoptowanych bo nie rozumie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CzajnikZniszczenia: wiesz to nie jest kwestia chłop z chłopem tylko ja uważam że kobieta to jest coś innego niż facet.
Inaczej widzi świat inaczej go rozumie itd niż facet.
Do mamy idzie się po to by opatrzyła palec jak boli a z tatą idzie się robić niebezpieczne rzeczy.
@rbk17: gosciu wprowadzenie adopcji przez pary homoseksualne jest niemożliwe na razie w polsce, bo ludzie w duzej mierze są homofobami. Takie dziecko nawet jezeli by mialo idealnych rodzicow to i tak by mialo pieklo w szkole itp by je dreczyli nie z jego winy. I po prostu dziecku jest potrzebna matka i ojciec do prawidłowego rozwoju a to akurat wynika z psychiki kazdego człowieka.
gosciu wprowadzenie adopcji przez pary homoseksualne jest niemożliwe


@brooseman2: teraz na pewno, najprędzej za 5 lat w co i tak nie wierzę, mam świadomość jaka mentalność jest w Polsce (janusze i sebixy). Realnie najprędzej za 15 lat i nie żeby mi na tym zależało, jestem zwykłym szarym hetero ( ͡° ͜ʖ ͡°)