Wpis z mikrobloga

@fwraven: Czy ktos moglby wytlumacztyc jak w tej sytuacji wyglada sprawa z immunitetem? Postepowanie sie toczy a na koniec ona sie zasloni byciem europoslanka - czy moze w tej sytuacji immunitet nie dziala (dlaczego?)?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@TurboDynamo: tak vendette za sprawy sprzed nastu lat niemalże. A że swoich nie ruszają to inna historia. Przypominam że Magdalena A. Zeznawała że pieniądze dostali od rodziców którzy zarobili je na robotach w 3 Rzeszy ...
  • Odpowiedz
tak vendette za sprawy sprzed nastu lat niemalże.


@uliczny_szeryf: i co przez nascie lat nie mozna bylo nic znalezc, dopiero teraz? To oczywiste ze motywacja jest polityczna - niszczymy przeciwnikow. Mogli to zalatwic 5 lat temu ale tego nie zrobili.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TurboDynamo: postępowanie prokuratura wszczęła w czasach PO i wtedy minęło twoje 5 lat od wejścia sprawy na światło dzienne. Ja rozumiem nienawiść do PiS ale żeby przez to wybielać czyjeś mataczenia?
  • Odpowiedz
Ja rozumiem nienawiść do PiS ale żeby przez to wybielać czyjeś mataczenia?


@uliczny_szeryf: niczego nie wybielałem. To są twoje debilne projekcje. Jezeli lamali prawo to powinni zostac za to ukarani. Nie zmienia to innego FAKTU. Uważam że zero miał na to 5 lat a zajął sie tym dopiero teraz. To daje mi podstwy sądzić ze to dzialanie czysto polityczne.
Przypominam ci tylko bo chyba nie rozumiesz jak działa polskie prawo:
  • Odpowiedz