Wpis z mikrobloga

Dzień dobry rynek #smartfon to jest po prostu coś niesamowitego. Co chwile nowe modele i wyższe ceny wprowadzanie tysiąca badziewi mi nie potrzebnych.No ale przejdźmy do rzeczy. Słuchajcie mam LG G4 no fantastyczny #telefony dla mnie ale ma jeden cholerny problem czyli jego bateria. To jest jakieś nieporozumienie!! Kupiłem nowa baterie i tez jest lipa prawie nic się się robi na telefonie aa bateria znika i znika. Generalnie myślę nad czymś innym ale pomimo ze jest to telefon z 2015 roku to bije obecne na głowę pod względem kamery i nagrywania video. Magicy z #android #telefony no i oczywiście #fotografia co polecicie i jak to możliwe ze rok 2015 pokazał tak fantastyczny dobry produkt #g4 i współczesne urządzenia w półce cenowej do 500 zł powinie go bić na głowę aaa jednak jest inaczej.

#lg
#lgg4
a-lexis - Dzień dobry rynek #smartfon to jest po prostu coś niesamowitego. Co chwile ...

źródło: comment_1597343744ZSDCRq72LypEhT6uc5nshS.jpg

Pobierz
  • 19
@a-lexis: wymieniłeś na oryginalną baterie? Może masz tak samo jak w iPhone - wymienisz baterie na taką z Allegro „oryginalną” albo od Pana Janusza z serwisu GSM i gorzej trzyma niż ta zużyta. Kupiłeś ją od producenta telefonu? Nie wiem jak to w przypadku LG jest
@wykry: no ta ma swój numer seryjny wygląda na oryginalna troche poprawiło żywotność telefonu ale to nie jest to. Współczesny telefon bawisz się i cały dzień tryma i to minimum a to 4 godziny i po zabawie.
@a-lexis: to lipa. Też miałbym problem kupując teraz telefon bo mi maksymalnie Ok. 5.5” jest spoko a nie wiem czemu ale 90% telefonów jest produkowanych z wyświetlaczem 6.3”+. Dobrze, że iPhone są w miarę kompaktowe, ale cena trochę duża
@wykry: no własnie o to chodzi mi nie potrzeba jakis cudów 4 aparatów tu jest jeden i bije na głowe potrzeba mi poprostu pradu nie potrzeba mi aktualizacji i inych gówien grania w gry itd no i to jest niesamowite ze współczesny rynek nie jest mi w stanie zaoferowac normalnego telefonu haah
@a-lexis: Też swoja G4 zamieniłem głównie z powodu baterii (drugim powodem były wypalane powidoki np. gornego paska lub menu). Kupilem z 3 różne baterie ale wciąż odpalenie google maps + muzyka powodowalo masakrycznie szybkie zużycie baterii... Szkoda bo bardzo lubiłem telefon za jego kształt (swietnie lezy w kieszeni), teraz te telefony są wąskie i wysokie co w ogóle w niczym nie pomaga...
@a-lexis: Oprócz tego nie zapomnij, że to wcale nie jest taki mega fajny telefon. Jak wyżej wspomniałem wypalające się powidoki na ekranie, duże zużycie baterii z racji zastosowanej matrycy oraz awarie płyty głównej dość mocno zabolały LG.
@WaxYL: ta ale mój juz wszystko przeszedł ma juz 2 lata i jestem z niego dalej zadowolony z wyjątkiem tej zasranej baterii niech mi ino dadzą możliwość użytkowania jak normalny telefon i by było supcio. niby ma 3000 amperogodzin a współczesne 3000 jest całkiem inne
@a-lexis: G4 świetny fon ale szybko o nim zapomniałem po zmianie na V30 którego też nie mam na co wymienić.
Baterie które kupujesz to podróbki chyba że masz z serwisu LG, ale i samo LG już ich nie produkuje więc albo to będzie stara bateria albo brandowany zamiennik.
@ZjadamChmury: wklepałem nooo i jeszcze lepszy jak G4 w tym co mnie interesuje ciekawe urządzenie no ale znowu przychodzi kwestia trzymania baterii. Dzisiaj cały dzien co siedziałem to jak narazie nastepce G4 znalazłem S7 choć trzeba za to sporo zapłacic samsungi trzymają cenę jak zawsze. V30 mało jest widze czyżby bootlopy?
@a-lexis: nikt normalny nie kupuje LG bo z wolnej ręki wszyscy kupują Samsungi więc LG biorą ludzie na przedłużenie abonamentu i odsprzedają więc tych telefonów jest malo na rynku po 3 latach.
V30 u mnie zużywa ok 8-9% baterii na godzinę przy przegladaniu internetu wieczorem w dzień 12-13%