Wpis z mikrobloga

Mireczki mała redukcja z mojej kolekcji. Totalnie pewne źródło i wszystko wraz z flakonem i pudełkiem:

1. Creed Aventus batch z 2019r. Flakon to splash 500ml - pozostało 30ml - 150zł.
OPIS Z FRAGRANTICA

2. Tom Ford Tobacco Vanille batch z 2017r. Flakon to splash 250ml - pozostało 30ml - 180zł
OPIS Z FRAGRANTICA

3. MEMO Paris Oriental Leather. Flakon 75ml - pozostało 35ml - 350zł
OPIS Z FRAGRANTICA

4. Stephane Humbert Lucas 777 Rose de Petra. Flakon 50ml - pozostało 25ml - 150zł
OPIS Z FRAGRANTICA

5. M. Micallef Emir. Flakon 100ml - pozostało 30ml - 150zł.
Nie jest to idealna cena ale rozbierałem w czasach gdy 6.5/ml to była dobra promocja.
OPIS Z FRAGRANTICA

Paczkomat 15zł. Odbiór osobisty w Łodzi.
Wszystkie perfumy mają pudełka. Ceny są rozbiórkowe, jakie znalazłem najlepsze w danym czasie, albo poniżej rozbiórki jak pozycja 3,4,5.
O perfumy dbam jak o dzieci których nie mam :D, czyli przechowywanie u mnie to pełna profeska.
Wszystkie pochodzą z mojej kolekcji i były rozbierane tu na mirko.

#perfumy #rozbiorka dla atencji
SnoobDuog - Mireczki mała redukcja z mojej kolekcji. Totalnie pewne źródło i wszystko...

źródło: comment_1597329185y0DdRXJBnsJ6koGnTYVpY3.jpg

Pobierz
  • 12
@adk08: Wciąż mam do sprzedania.
Co jakiś czas robie przegląd kolekcji, czego nie używam lub prawie nie używam. Ogólnie mi bardziej siedzi African, Orientala użyłem może ze dwa razy odkąd go mam :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SnoobDuog: mało informacji o nim jest, jeszcze tylko na YT nie szukałem. Podobno podobny do klasycznego, damskiego Opium. Kupiłbym od Ciebie, ale już się wyleczyłem z impulsywnych blindbuy'ów xD
@adk08: Jest ciut podobny do Africana, bardziej "męski".
Ja rzadko chodzę w koszulach itp. a on bardziej pasuje do dobrego stroju, podkreśla poniekąd status.
Świetnie by się sprawdził dla pewnego siebie i dobrze ubranego gościa.
Najlepiej jakbyś miał od kogo powąchać, może Missala ? tam stoją wszystkie.