Wpis z mikrobloga

Nawiązując jeszcze do mojego poprzedniego wpisu, obejrzałem apel Krzyśka do Majora o zaprzestanie robienia po lasach "tego czego na pewno nie było". Dużo można powiedzieć o Krzyśku ale tutaj widzę, że jest to szczere, godne, uczciwe i sprawiedliwe, troska o dobro swojego współlokatora. I każdy się pewnie z tym zgodzi. Nie pomogła terapia w Choroszczy, nie pomogła terapia w Krakowie. Jednak jest w Białymstoku jeden człowiek, który pokonał nałóg, wyszedł po wielu latach z 4 fazy alkoholizmu wyłącznie dzięki swojej silnej woli, bez wspomagania farmakologicznego, bez pomocy rodziny i bliskich.
Jarku, Meksykanie! Apeluję! Kto się nie rozwija ten się cofa, wykorzystaj swoje doświadczenie życiowe, talent. Na prowadzeniu kanału na jutubie już zjadłeś zęby, czas na nowe wyzwania po zasłużonych wakacjach. Prywatna terapia uzależnień? Może kołczing? Zasięgi w social media masz spore. Myślę, że najlepszym projektem pilotażowym będzie Wojtek (Sławek na pewno się zgodzi, przecież to jego przyjaciel, na pewno mu zależy na jego dobru).
Nawet mam już pomysł na hasło reklamowe: "terapeuci uzależnień go nienawidzą! Zastosował jeden prosty trick i wyprowadził pacjenta z nałogu - ZOBACZ JAK!"

Przypominam, ten wpis nie ma na celu obrażania, jest to fikcja.

Trzymajta się :)
#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 7