Wpis z mikrobloga

Polecam serdecznie wszystkim z tagu #majsterkowanie #budujzwykopem #remontujzwykopem ołowek automatyczny. Super sprawa, koniec strugania grubych niewygodnych ołówków które maja popękane wkłady grafitowe. Jeśli chodzi o precyzję to jest sztos. Wkłady grafitowe, kredowe (czerwone, żółte, białe) które robia robotę. Wygodne etui z temperówka! Posiadam go 1.5 roku. Godna polecenia jest tez firma Pica.
Polecam!
dzazzio - Polecam serdecznie wszystkim z tagu #majsterkowanie #budujzwykopem #remontu...

źródło: comment_1597303285HjY4QfxbWPB4P4x1dgoVNZ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Pitaq: Sam ołówek jakieś 40pln, wkłady koło 20pln za 12 sztuk. Jakoś tak, nie pamietam dokładnie bo dawno kupowałem.
@Master_of_Bukakke: No, tragedii nie ma. Są droższe firmy :) ale tutaj jakościowo wyglada to na 6.
  • Odpowiedz
ołowek automatyczny.


@dzazzio: dzięki za polecenie, bo właśnie kokoszę się z zakupem takiego czegoś. Muszę jeszcze tylko ogarnąć, czym poszczególne modele się od siebie różnią, bo już widzę, że jest ich pierdylion.

Ze swojej strony zaś rewanżem mocno polecam 'marker budowlany Milwaukee". Formalnie to po prostu pisak permanentny, ale w przeciwieństwie do pisaka permanentnego kupionego w papierniczym za rogiem, czy w Lidlu (Akcja "Witaj Szkoło" w pełnym rozkwicie), tym można pisać po chropowatych powierzchniach, czy betonie bez ryzyka, że końcówka pisaka zniknie bądź zmieni się w pędzelek.
A i jeszcze koniecznie marker biały do rysowania po
  • Odpowiedz
@dzazzio: taaaa.... się zastanawiałem, czy Lyra z wbudowaną latarką, czy Pica (jakaś taka lepiej wyglądająca, za to droższa), a Ty mi jeszcze trzeci model dorzucasz. Dzięki... ;(

A marker - tak, dokładnie ten.
  • Odpowiedz
@dzazzio jak był nowy to tak było z czasem to się wyslizgalo, ja ostatnio tak się zastanawiałem nad tym hultafors ale tak myślałem że to samo to szkoda hajsu ale skoro mówisz że trzyma to może się skusze, a tak z ciekawości to jaka jest grubość wkładów w pica to 2,3 w hulta jest to samo?
  • Odpowiedz