Wpis z mikrobloga

@Hydrox1992: Ja nic nie uważam. To jest hypowane w #!$%@?, widać ze ludzie się na to rzucili i to kupują. Na pewno się #!$%@?, ale kiedy to nie wiadomo. Weź lepiej poczytaj co podrzuciłem i sam to przemyśl. Ja bym na bank z tego teraz #!$%@?ł. Dużo większe ryzyko spadków niż znacznych wzrostów.

Przede wszystkim ten token do niczego nie jest nigdy potrzebny. Nie ma być do niczego wykorzystywany. To
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: z tego co wiem ilość tokenów na node ma stanowić zabezpieczenie dla tego kto chciałby transakcje wykonać - więcej tokenów = większe zabezpieczenie transakcji na danym node

vitalik może sobie pier**** - ethereum żyje tylko i wyłącznie dlatego że jako pierwsze weszło do mainstreamu jako coin na którym można robić tokeny i dlatego się to dalej kręci, NEO próbowało konkurować, ale eth było przyjaźniejsze dla ludzi i po prostu
  • Odpowiedz
dla tego kto chciałby transakcje wykonać - więcej tokenów = większe zabezpieczenie transakcji na danym node


@iamtehwin: A dlaczego tokeny mają mieć jakąś wartość? Bo janusze będą je kupować. A po co mają je kupować? Bo chcą je sprzedać drożej.

Poza tym jakie oracle? Człowieku, od lat nic z tego nie ma i nic z tego nie będzie. Wierzysz w jakieś bajki. Co ci kretyni wciskają ludziom? Że shitereum będzie za chwilę wykorzystywane na całym świecie przez banki, wielkie firmy a nie do scamów? I że oni wszyscy będą używać tych wyroczni i im płacić? Ja #!$%@?ę
cyberpunkbtc - > dla tego kto chciałby transakcje wykonać - więcej tokenów = większe ...

źródło: comment_15973609845N7zZHf7sGDBAh4cyieEat.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@iamtehwin: Poza tym wiesz co to oracle? Nie ma zdecentralizowanych niezależnych oracle. I jakieś firmy mają łączyć się z ETH za pośrednictwem jakiegoś scamu a to on ma rozstrzygać czy bank nie oszukuje i nie robi w #!$%@? nikogo w ETH? :DDD Jakiś rusek z jakimś scamem? Kim on #!$%@? jest że ma być zaufanym człowiekiem któremu będą ufać wszyscy a on będzie rozstrzygał że te wszystkie firmy robiące cos
  • Odpowiedz