Wpis z mikrobloga

Kuc #!$%@? ze sam zarobil na poloneza hahahha,pojechal do ojca i dostal ojro by wiecej nie przyjezdzal,babke kroi co miesiac,juz nie wspomne o czubku ze szkocji i innych petach co go utrzymuja,powinnien chociaz prawde powiedziec raz,ze ta kase #!$%@? od ojca i obcych ludzi,32 latek co tatus mu do zardzewialego złoma doklada hahah dramat w #!$%@?,on jest tak prawdomowny jak te jego przelewy na ce charytatywne,po lajwach zglaszal reklamacje by kase odzyskac.
#axeliocontent
  • 16
Ta osoba nie powinna mieć prawa jazdy jak sam miał próby samobójcze. Miałem gdzieś kiedyś jego SMSy, że chciał sobie odebrać życie i późną nocą do mnie pisał, że to zrobi. Jak się nudził to siadał sobie w oknie, że niby chciał skakać i dzwonił sobie na straż pożarną czy pogotowie (112) bo chciał, żeby go zawieźli do Choroszczy. To też był jeden z tych powodów, dla których już wtedy chciałem z
@enterex: Czekaj, czekaj... czy ja dobrze cię teraz zrozumiałem, ten kucowaty zgred chciał popełnić samobójstwo? xD Zupełnie jak w przypadku Natalii?

Chociaż to nie wygląda, żebyś ściemniał i robił nas w konia.

@SanczoPansa89 true story


Jeżeli ten debil naprawdę chciał skoczyć to współczuję mu inteligencji i jeszcze te problemy psychiczne. Nie dziwię się też, że zerwałeś po tym wszystkim z znajomość, ale przyznam się szczerze zaskoczyłeś dzisiaj taką informacją. Dzięki temu
@enterex: No i to chciałem od ciebie usłyszeć! W końcu pokazałeś jaja i napisałeś co o nim tak naprawdę myślisz. To się szanuje i podziwia. Szkoda tylko, że nie zrobiłeś tak z Rafoniksem przynajmniej byłoby jednego raka mniej.

Ale nadal nie mogę wybaczyć Akselowi tego, że cię nazwał alfonsem, sutenerem, alkoholikiem i ćpunem.

Ty może nie, ale z kolei ja chyba już wiem dlaczego i czym ten stan był spowodowany ponieważ
@enterex: Do dziś pamiętam, z Axela to straszny bólodupiec i cięzki kawał chleba, niestety. Sam przyznaj.

@SanczoPansa89: Tylko niech on sobie nie myśli, że jest jakimś celebrytą jak Korwin czy Karolak czy innym Gimperem i Atorem jeżeli mowa o wybielaniu się.

Nie ma on jakichś 100 tyś czy miliona widzów na Yt czy jakiś innych złotych przycisków. Trzeba na to długo zapracować jak masz dobry marketing czy pomysł na kontent.
@SanczoPansa89: Chyba, że kasę też dostaje z monetyzacji za te swoje filmiki. Jego "główny" kanał na YT ma 4 tyś widzów a monetyzację można mieć dopiero od ok 1-2 tyś widzów i minimum 100 tyś wyświetleń łącznie z tego co pamiętam, a Moto Moto Retro Press ma 1,7 tyś widzów i również spełnia minimum.

Tak więc oznacza to, że zarabia z obydwóch kanałów z monetyzacji. Ale żebractwa również nie pominąłem i
@SanczoPansa89: Jak sobie tak patrzę to z tego, co można zauważyć to liczba wyświetleń filmików z jego obydwóch kanałów zazwyczaj waha się średnio od ok 400 do ponad 4,5 tyś.

Więc to za mało, co tu piszesz żeby potrzebował tak na minimum hajsu z monetyzacji. Podsumowując zarabia monetyzacji tylko nędzne grosze, dalej żebrając od widzów. W sumie nie zmienia to zbyt wiele.