Wpis z mikrobloga

#bieganie

Najwięcej do powiedzenia o bieganiu mają... najgorsi biegacze. Już tłumaczę - mało i źle biegają dużo siedząc w internecie bo mają również nudne życie, stąd tak wiele nieporozumień między biegaczami. Dobrzy biegacze odnoszący sukcesy (nie tylko sportowe) nie mają czasu na pierdoły.
  • 14
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: czyli podsumowałeś topkę polskich biegaczy długich, który jak ognia boją się udostępniać swoje treningi na sub2:10 w maratonie :D Gdzie elita światowa nie ma z tym problemu i udostępnia swoje treningi na stravie lub wrzuca na insta :D
  • Odpowiedz
@MirkobIog: wiadomo że goła rozpiska jest #!$%@? warta ale fajnie zobaczyć jakie treningi robi elita, zawsze jakiś akcent można dostosować do siebie tempami i zobaczyć jak organizm reaguje na taki treningi.

A w Polsce dalej sie leci tymi schematami co 20-30 lat temu i polska szkoła biegowa jest w dupie :D
  • Odpowiedz
@aukolb: widzisz, u nas zawodnicy długodystansowi przeżywają swoje małe eldorado. Przez ten boom na bieganie pomimo swoich #!$%@? wyników, mogą robić porządne pieniądze na prowadzeniu amatorów. A to że nasza topka biegaczy składa się z kilku osób to druga rzecz i w sumie nic dziwnego, że nie chcą pomagać innym dotrzeć na ich poziom.
  • Odpowiedz
@MirkobIog: a z tymi trenerami to xd ja już od roku tak o tym myślę ale póki sam się boostuje to troche nie chce. Poza tym mam słuchy że oni to masówe robią bez sprawdzania predyspozycji zawodnika. 3 moich znajomycj jest u jednego bardzo znanego w światku i praktycznie mają te same akcenty w tygodniu tylko tempa się zmieniają :D

Aż samem sie chce za takie coś wziąć :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aukolb: Panie bo to wystarczy iść na stadion i popatrzeć co biegaja (póki siedzą na obozie w Jakuszycach tu wyboru stadionu nie ma) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz