Wpis z mikrobloga

Z cyklu The idiots of shitcoins:

To ty stwierdziłeś się, że inne kryptowaluty nie rosną... Gdyby ich wartość nie rosła to dominacja by nie spadała. Logiczne chyba?


Dziś na CMC są notowane 6432 coiny
Zagadnijcie ile ich było 07.01.2018?
>>> 1359 <<<

Dominacja rośnie, tzn. że BTC musi spadać, bo ilość coinów jest stała... No upośledzeni idioci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
NIE ROZMNAŻAJCIE SIĘ! ICH TRZEBA WYKASTROWAĆ!
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum
cyberpunkbtc - Z cyklu The idiots of shitcoins: 

 To ty stwierdziłeś się, że inne k...

źródło: comment_1597269250yMMnGHr6DsjJk3XDYjwxCm.jpg

Pobierz
  • 13
@cyberpunkbtc: Można mierzyć dominację względem stałej liczby coinów z bańki 2017 lub z momentu kiedy dominacja BTC była najmniejsza. Tylko komu to potrzebne? Etherowcy bardziej się przejmują dominacją Bitcoina niż supply własnej waluty.
@Manah: Oni wolą kretyński wykres dominacji bo mogą taka manipulacja twierdzić ze BTC spada a shity rosną. Takie cos trafia do ludzi którzy nie rozumieją jak dominacja jest liczona. No przecież jak pokażą wykres poszczególnego alta to widać że leci na pysk względem BTC. Boli ich, więc spamują wykresem dominacji BTC. Tam mogą powiedzieć "patrz BTC traci" :DDD

I oni robią analizę techniczna tego wykresu. Kiedyś rumun robił a następny tuman
cyberpunkbtc - @Manah: Oni wolą kretyński wykres dominacji bo mogą taka manipulacja t...

źródło: comment_1597269960QXTXKdA7UnD7TOMrWQMrs5.jpg

Pobierz
@cyberpunkbtc: ale tu nie chodzi o ilość tylko o kapitalizację, 'others' 08.01.2018 to było 26.19% a dziś jest 14.56%, więc wpływ drobnicy spadł, odwrotnie niż twierdzisz
(wiem że 8 stycznia a nie 7 ale cmc ma 'loading' już kilka minut na bliski widok)
@megaloxantha: Ale jak powstaje nowy shit to nie zabiera kapitalizacji innym shitom idioto....
Ty teraz sugerujesz że jest jedna stałą kapitalizacja a ilość coinów nie ma znaczenia |:D
Ja #!$%@?ę, jacy wy jesteście tępi :D
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@megaloxantha: Ale dochodzą nowe kretynie a nie stare dzielą się na więcej mniejszych.

Rób 21 000 000 tokenów. Sprzedaj sam sobie jednego za 1$ i masz kapitalizację 21 000 000 $ która dochodzi do coinmarketcapu. I ona nie wzięła się kosztem innych shitów. Powstałą ze sprzedaży 1 shita za 1$.
Oczywiście CMC ma tam jakiś niski próg minimalnego volumenu, ale bazuje przecież na giełdach które pokazują fejkowy volumen.

Tak generujemy nowe
cyberpunkbtc - @megaloxantha: Ale dochodzą nowe kretynie a nie stare dzielą się na wi...

źródło: comment_1597271735aeCKRdtA0fC9xQO9gDVuLa.jpg

Pobierz
@cyberpunkbtc: dlatego cmc wprowadził 'circulating supply' które działa jako-tako ale takie rzeczy ucina

a tak w ogóle to ty masz jakiś wewnętrzny pasek postępu? bo im dłużej po banie tym większy ból dupy i więcej wyzwisk. Jak dojdzie do 100% kończy się banem.
@megaloxantha: Ale to nic nie zmienai, to tylko ograniczenie żeby każdy nowopowstały con z dupy jak amelcia ePLNB nie wchodził tam.

#!$%@? nowe shity dochodzą ze swoja kapitalizacją idioto a nie zabierają kapitalizację innym. Co za debil.
Teeee, to weź zabroń robić nowe shity na ETH. Idioci, przecież jak powstają nowe coiny to ETH traci na tym!!!!!! :DDDDDDDD
#!$%@? mnie. Ty, rumun, amebcio i cała reszta was. W ETH siedzą najwięksi
@megaloxantha: No bo pomimo przyrostu nowych wszystkie stare szybciej lecą na pysk i jeszcze więcej tracą. Przecież #!$%@? każdy wykres alta wygląda jak powyżej. No tracą.... A BTC odrabia pomimo rosnącej liczby shitów swoja dominacje. Buahahaha. A wy kretyni mimo tego jaracie się że BTC ma dzisiaj 60% dominacji a przed bańka shitów miał 75%. No #!$%@? spada w #!$%@?. Shitów się namnożyło kilka razy a temu ledwo ubyło :D

I
@cyberpunkbtc:

No bo pomimo przyrostu nowych wszystkie stare szybciej lecą na pysk i jeszcze więcej tracą.


no właśnie, a wątek założyłeś po to, żeby stwierdzić coś odwrotnego, że niby btc spada tylko dlatego że coraz więcej nowych z zauważalną kapitalizacją, a w rzeczywistości 'others' jako całość leci.

sam się pogubiłeś więc to moja ostatnia wypowiedź w tym wątku
@megaloxantha: Nie. Zacytowałem zdanie kolegi debila:

To ty stwierdziłeś się, że inne kryptowaluty nie rosną... Gdyby ich wartość nie rosła to dominacja by nie spadała. Logiczne chyba?


Według niego że spadła trochę dominacja btc (z 75% trzy lata temu do 60% dzisiaj) tzn. że shity rosną :D
No i wykresy @amebcia (który ty i inni shiciarze plusowaliście).
No banda debili...
cyberpunkbtc - @megaloxantha: Nie. Zacytowałem zdanie kolegi debila:

 To ty stwierd...

źródło: comment_1597275259Rw5ZhAomrPJV5Jck5aY8Gj.jpg

Pobierz