Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Larsberg: @Bodzias1844: @Glos_normictwa: @Axim: @Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: @Rimfire:
Faktycznie milf piewsza klasa i mega zadbana ale mam nadzieje ze wszyscy widza potezne pieniadze wpompowane w medycyne estetyczna (notabene profeska) i stala obsluge kosmetologa. Samym fitnesem by tak dobrze na twarzy nie wygladala tak wiec porownywanie jej do przecietnej 40 jest troche krzywdzace dla tej drugiej.
n.....k - @Larsberg: @Bodzias1844: @Glosnormictwa: @Axim: @Leszczpancernywrzucik_malo...

źródło: comment_1597265884mVR69mJSrOx8OW7Wffef5H.jpg

Pobierz
tak wiec porownywanie jej do przecietnej 40 jest troche krzywdzace dla tej drugiej.


@nie_programista_20k: bo? uzasadnij? To chore myslenie bo w ten sposób każdy kto wydaje pieniadze na fryzjera, siłownie, ubranie itd jest dla Ciebie wyjatkowy. Pani może po porstu dbac o siebie i swoje cieżkozarobione pieniążki zamieniać w ładne cialo. A może po prostu nie #!$%@?, ćwiczy i jej sie chce w przeciwieństwie do 80% polek niezaleznie od wieku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nie_programista_20k: a poza tym chyba bez przesady, nie wiem czy 40 lat to już taki graniczny wiek dla kobiety - dobre geny, korzystne warunki oświetleniowe, nie wspominając o filtrach, no i masz foto jak trzeba ¯\_(ツ)_/¯ ja bym tak się aż chirurga tutaj nie doszukiwał
To chore myslenie bo w ten sposób każdy kto wydaje pieniadze na fryzjera, siłownie, ubranie itd jest dla Ciebie wyjatkowy


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Nadinterpretacja, nic takiego nie miałem na myśli.

Pani może po porstu dbac o siebie i swoje cieżkozarobione pieniążki zamieniać w ładne cialo.


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Fantastycznie, jest to godne pochwały.

A może po prostu nie #!$%@?, ćwiczy i jej sie chce w przeciwieństwie do 80% polek niezaleznie od wieku.


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany:
No niestety to tak nie wygląda w wieku 40 lat i sama siłownia nie wystarczy. Do czegoś takiego potrzebne jest baardzo dużo czasu


@nie_programista_20k: tak się sklada, że jestem w wieku tej pani i doskonale wiem jak można wyglądać obserwując kolegów. Żeby nie mielić bez sensu- tak potrzebny jest czas ale nie w takim wymiarze jak opisałeś,. Jej figura to efekt lat pracy
wspomaganej kosmetycznie ale bez przesady i spora część