Wpis z mikrobloga

Czarny kryminalista pod wpływem narkotyków dusi się, niekoniecznie z winy policjanta, bo już wcześniej miał problemy z oddychaniem.
Tak być nie może, protesty, kładziemy się w Warszawie i z hasłami przeciw rasizmowi. Cały marketing nastawiony na lizanie dupska. Czarne tła na fb i instagramie. Heheh protestujemy Julka bo to w sumie kilka tysięcy kilometrów od nas i w zasadzie jakby sprawa się potoczyła to i tak nas to nie dosięgnie( ͡° ͜ʖ ͡°).

6tyś zatrzymanych w trzy dni, kilkaset pałowanych i kilku zabitych kilkaset kilometrów pod polskiej granicy. Duże ryzyko sfałszowania wyborów. Ludzie stawiający czynny opór reżimowy

Julka, Mnie to nie dotyczy, to ich sprawa XD. Dawaj na kawke do galerii bo zaraz znowu pozamykają hihi.


Nie żal mi was, odszukajcie sobie na mapie Jemen, ale to też przecież nie wasza sprawa.

#bekazlewactwa #blm #bialorus #gownowpis
RwandyjskiFront - Czarny kryminalista pod wpływem narkotyków dusi się, niekoniecznie ...

źródło: comment_1597231757q8Cg27Q2KlxMwWZmUJF9gt.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szurszur: Tutaj trzeba popatrzyć z dwóch różnych perspektyw. Dla Białorusi zapewne było by dobrze gdyby Łukaszenka odszedł ale pozostaje pytanie kto by zajął miejsce Łukaszenki ktoś musiał by wypełnić próżnię polityczną.
  • Odpowiedz
To chyba raczej #bekzprawactwa bo czołowe lica tego srodowiska w PL popieraja Łuakszenke wyśmiewajac nieudany ''majdanek tfu demokratów''.


@szurszur: czyli jednak tylko Konfederacja to prawica, skoro Wilk czy inny Bosak to czołowe lica prawicy w Polsce.

A jak wam się mówiło, że PiS to lewica, to był kwik XD
  • Odpowiedz
To chyba raczej #bekzprawactwa bo czołowe lica tego srodowiska w PL popieraja Łuakszenke wyśmiewajac nieudany ''majdanek tfu demokratów''.

Od kilku dni trwa akcja przykrywania broniacych reżim wypowiedzi z kregu Konfederacji wsciekłym zarzucaniem bezczynnosci ''lewactwu''.


@szurszur: czołowe lica czego?
  • Odpowiedz
Do wszystkich którzy uważają mnie za faszystę, wyborce Sz. P. Bosaka czy innego Gościa siedzącego w wojskowych czapkach przed kamerą. Rozumiem, że nie czytacie wszystkich komentarzy pod postem, sam tego nie robię, tym bardziej że czasami jest ich dużo.
- Tak, protesty były/są i bardzo dobrze! Tworzą je opcje polityczne, nie wnikam z jakiej strony ugrupowania. Ważne że są. Problem jest taki, że korporację mają to w dupie, Julki które tak broniły Pana Floyda również mają to w dupie, bo nie da się na tym wylansować, nie da się podpić lajków w socialachi o tym traktuje mój post.
-Pisałem wcześniej, że politycy MAJĄ MORALNY OBOWIĄZEK pokazać swoją dezaprobatę
- Nie, nie popieram działań nazistowskich czy rasistowskich. To, że mam swoją opinie na dany temat, nie stawia mnie w jednym szeregu z jednymi czy drugimi.
- Nie, rasizm czy problem dyskryminacji LGBT niczemu nie umniejsza. Więc skoro nie umniejsza to czemu te dwie pierwsze są na grillu a nie problem setek tysięcy przedwczoraj w Laosie i innych krajach azjatyckich, wczoraj w Jemenie czy Białorusi dzisiaj?
-Nie, nie pobieram opłat za posty
  • Odpowiedz
@FlasH: widzisz obrazek z koszulką? no to nad nim jest moj komentarz, przeczytaj prosze


@RwandyjskiFront: no widzisz... prawactwo potrafi zbojkotować firmę za wydalenie jednego pracownika, albo za pokazanie tęczowej flagi. Potrafi nawet zrobić koszulkę wyśmiewającą czyjeś protesty i czyjąś śmierć.

Dlaczego? Dla splendoru na
  • Odpowiedz