Wpis z mikrobloga

@Qarez: taki protip, jeśli chcesz pracować w IT jako programista to większość firm ma wywalone na papierki, liczy się realne doświadczenie a na studiach niestety programowania cię nie nauczą
  • Odpowiedz
po technikum i nie miałem rozszerzonej

@Qarez: co to za technikum?

będziesz musiał na szybko nadrobić poziom rozszerzonej matmy, żeby móc wo ogole uczyć się nowych rzeczy na poziomie studiów

fizyka raczej bez problemu, mozesz miec z nia ewentualnie problem przez matme
  • Odpowiedz
@Gorion103: Technikum dobrze przygotowujące pod egzaminy a słabo pod maturę ale sam się uczyłem trochę to wyciągnąłem te wyniki trochę. Na studiach jest przecież matematyka od poziomu matury podstawowej tylko leci szybko
  • Odpowiedz
Na studiach jest przecież matematyka od poziomu matury podstawowej tylko leci szybko

@Qarez: no, jak byłem to był przedmiot na pierwszym półroczu uzupełniający poziom

Dyskretna i Analiza nie jest na poziomie podstawowym.
Nie są #!$%@?, jak na wydziale mechanicznym, ale to jest dość spore sito. Tak z 50%. Wiec jak chcesz isz na pollub to miej świadomość, że będziesz musiał przysiąść do matmy na początku.
  • Odpowiedz
@Qarez: skoro nie miałeś w szkole matmy rozszerzonej to nawet nie masz pojęcia czym to jest. To, że kumasz matmę podstawową, nie oznacza, że nie masz problemów z matematyką, a jedynie to, że nie jesteś skończonym idiotą.
  • Odpowiedz