Wpis z mikrobloga

Ciekawe jakie beda tlumaczenia, kiedy zamiast Robercika do skladu Alfy na 2021 wskoczy przesympatyczny niemiecki zeropodiumowiec. Przeciez podobno potezny kontrakt na sponsoring tytularny Orlenu z Sauberem mial gwarantowac Robertowi pierwszenstwo w tej kwestii. Pisalo o tym wielu fanow RK, niektorzy twierdza tak do dzis. A tymczasem z Vasseurem mial juz rozmawiac Perez i teraz Hulk. Co oni wyczyniaja w tej Alfie? Chyba nie chca pozbyc sie obydwu kierowcow ze skladu. Bo to raczej niemozliwe, zeby nie brali pod uwage Roberta, ktory nie dosc ze ma w garsci potezny kontrakt, za zerwanie ktorego Sauber sie nie wyplaci, to jeszcze jest zadowolony ze swoich regularnych P20 w mistrzostwach czasow FP1, w ktorych zawsze testuje ruzne programy od zespolowych kolegow.
#f1 #kubica #powrutcontent #taktylkomuwie
  • 10
  • Odpowiedz
No oczywiście Niemiecka i Włoska mafia chcą wykiwać Polaka rodaka, tak samo jak w 39-tym. (°°
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Dokładnie o tym samym przed chwilą myślałem. Jak Hulkenberg zbierze kasę zbliżoną do Orlenu i Sauber wybierze jego a nie Kubicę, to myślę że ostatecznie pryśnie mit że Kubica nadal to ma, doskonale potrafi rozwijać samochody i przekazywać jak nikt inny informacje inżynierom. Gdyby wszedł Perez to bym zrozumiał. Meksykańska kasa jest dużo większa niż Orlenu, kto by się nie skusił.
  • Odpowiedz
Co oni wyczyniaja w tej Alfie?


@smutny_kojot: dziwna ta F1, same głąby tam pracują. Reno pozwoliło Bobertowi testować auto i go nie wzięli? Łyliams sabotował Boberta, bo brytyjska mafia musiała pokazać, że żordż jest wspaniały? Teraz nie chco zatrudnić Boberta na 2021 rok? Taki wspaniały kierowca, już trzeci zespół go olewa? Vasseur out, Sasin in i Bobert mistrzem 2021!
#urojeniapowrutoidalne ##!$%@?
  • Odpowiedz
@smutny_kojot ale zawody mistrzostw świata fp1 to wymyślacie wy antykubicowcy. A ja będąc zagorzałym powrutowcem nie chcę żeby Robert jeździł znowu w ogonie stawki f1 i dawał ignorantom pożywkę do szyderstw, bo niestety do lepszych zespołów jest kolejka sięgającą kilka generacji kierowców. Wolę go widzieć w innej serii byle dali mu jakiś sensowny sprzęt do pościgania i żeby w końcu pokazał malkonentom że to hehe jeszcze ma. Mam nadzieję, że to
  • Odpowiedz