Wpis z mikrobloga

  • 16
Doszedłem do wniosku że związki w dzisiejszych czasach są zupełnie nieoplacalne. Oczywiście z perspektywy mężczyzny, kobiety w dzisiejszych czasach mają raj na rynku matrymonialnym.
Każda kobieta, ale absolutnie każda może mieć na pstryk palcami lepszy model. Możesz inwestować zabiegać o kobietę, a to nic nie da jeśli pozna lepsze geny niż twoje. Hipergamia kobiet i cały #blackpill aż kwiczy od tego, że płeć żeńska zawsze stara się wybrać jak najlepsze geny.
Większość kobiet ma na zawołanie masę spermiarzy, gdy tylko coś wam się nie powiedzie w relacji ona spada na nich niczym na poduszkę. W tym samym czasie gdy ty zapijasz swoje smutki i zadajesz sobie pytanie czemu cie zostawiła. Ona jest okrążona przez przyjaciółeczki i beta orbiterów którzy robią dla niej ze zwiększona czestosliwoscia po zerwaniu uczynki. Szukając chada który się zjawi.
Większość społeczeństwa jest oklamywana że wygląd dla płci przeciwnej nie ma znaczenia i liczy się charakter. Wystarczy spojrzeć na zwykła kobietę (po co tyle ubrań i makijaż) i odpowiedź nasuwa się sama. #bluepill i #redpill nie mają racji.
#stulejacontent #chad ##!$%@? ##!$%@? #przegryw #incel
  • 5
  • Odpowiedz
@Agret: Redpill działa, tylko najpierw trzeba sprawić wrażenie statusu społecznego. Z pewnych względów nie wspomnę ile razy w rodzinnym miasteczku było mi oferowane rozoorane knagami sebów piździsko żeby zdobyć alimenciki od moich starych.
Bez statusu i pieniędzy owszem, działa tylko #blackpill. Ale pokaż lasce z małego miasta dom i działkę którą dostaniesz, a nagle zacznie lecieć na kasę.

A dla tych którzy uważają że wygląd daje miłość, a nie kasa.
  • Odpowiedz
@mistrzostwoprzegrywu: Obecnie 24. Akcje miały miejsce jak miałem od 15-20 lat. Kiedy kumple przyprowadzali jakieś laski przedstawiałem się z imienia. Wtedy raczej brak zainteresowania, na zasadzie "No, jest jakiś koleś, szału ni ma". Kiedy któryś zwracał się po nazwisku zaczynało się. Nagle zaczynały się kleić, zagadywać, jedna nawet wyciągnęła od kumpla mój numer.
Stawiam że chodziło o profesję starych i ich niestety tradycjonalizm, jakbym zrobił bachora miałbym z taką ślub i
  • Odpowiedz