Wpis z mikrobloga

Elo, faktycznie jest duża różnica w trwałości Rasasi Hawas wypuszczanego przed 2019 a tym co teraz można zakupić? Ktoś kupował ostatnio i ma porównanie? Ewentualnie jak ktoś chce się pozbyć chętnie odkupię.
#perfumy
  • 24
  • Odpowiedz
@Mu5hr00m: Kolego, nawet odpisałem w tamtym wątku. Ale jeden rabin mówi że bez różnicy a drugi mówi że różnica jest kolosalna. I nie wiem czy polowanie na stare wypusty jest warte zachodu.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: @Mu5hr00m: jesteście pewni, że hawas po reformulacji jest słaby? odnośnie wątku o reformulacji to ja tu widzę wpis jednego mirka, który narzeka na hawasa, a reszta tylko przytakuje oprócz innego mirka, który na końcu pisze konstruktywny komentarz, że zmienili tylko kolor
  • Odpowiedz
@dictionaryman: Ty no, przecież nie kupiłem tego od cygana i obwieściłem, że Hawas jest #!$%@? xD Kupione w Notino kilka miesięcy temu i gówno straszne. Wcześniejszy flakon też kupowałem w Notino i był potężny. Jak jest reformulacja zapachu to nie jest tak, że już KAŻDY flakon będzie wykastrowany. Też nie wiemy kiedy reformulacja się dokonała dokładnie. Więc może batch z 2019 jest jeszcze ok, a z 2020 już nie, albo
  • Odpowiedz
dzisiaj przyszedł do mnie hawas, batch 03/2020 i moim zdaniem parametry są bardzo dobre. Mam też resztkę odlewki z 2018. Jutro mogę zrobić test nadgarstek w nadgarstek i dać znać, najwyżej ludzie w pracy będą się ze mną męczyć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@elpej: daj znać. Mam zapasy fioletowego, testowałem szary w zeszłym roku i nie było znaczącej różnicy, może w tym roku coś się zmieniło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vizori: jak parametry/cena? chetnie bym wziął. Może masz coś jeszcze i chcesz się pozbyć

@dr_love: Parametry ciężko mi ocenić bo nie wytrzymałem z nim pełnego globala ale to sok bodajże z początku 2018, powinno być ok. Cena - po najtańszej za ml z perfumomaniaka. I coś jeszcze pewnie będę miał bo muszę trochę przetrzebić zawartość półki
  • Odpowiedz