Wpis z mikrobloga

Komentarz Jedlińskiego może rzeczywiście trochę nie na miejscu (osobiście nie widzę w tym dużego problemu, ale rozumiem, że Margot może chcieć być tak określana). To, co mnie dziwi, śmieszy i przeraża jednocześnie w tej sytuacji to paranoiczna reakcja słuchaczy, którzy nagle z wielkim krzykiem już nie słuchają, nie subskrybują i nie szanują Radia, które jeszcze niedawno tak chwalili. Tak samo absurdalne jak to, że ktoś przestaje pić piwo danej marki tylko dlatego, że na koncercie przez nią organizowanym na minutę pojawiła się tęczowa flaga.

Ja Nowego Świata słucham przede wszystkim dla muzyki, ciekawych audycji i prowadzących. Ostatnio nawet zacząłem subskrybować, bo dzięki temu mogę słuchać audycji z odtworzenia. Prywatna opinia prezesa nie zmienia mojego nastawienia do nich.
#radionowyswiat
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mateusz562:

To, co mnie dziwi, śmieszy i przeraża jednocześnie w tej sytuacji to paranoiczna reakcja słuchaczy, którzy nagle z wielkim krzykiem już nie słuchają, nie subskrybują i nie szanują Radia, które jeszcze niedawno tak chwalili.


Prosze cie. Jak wejdziesz na twittera pierwszego lepszego "bojkotującego" to same pisowskie treści. Tak, z pewnością taki osobnik słuchał, a juz napewno finansował RNŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Soojin21: no to pokaż u mnie pisowskie treści - jestem pierwszym lepszym bojkotującym.
Od jakiegos czasu zacząłem sobie obserwować jak zmienia się na patronite i tak z 30255 zrosło do 30278, kwota zaś spadła z 735 181zł na 735 008zł. Nie jeszcze nie zrezygnowałem z subskrypcji, ale teraz i tak juz poszło, następny miesiąc jednak jest pod znakiem zapytania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczus2B: ok, no to ty jestes wyjątkiem. Ale jaby wejsc na twittera to niemal wszystkie osoby piszace o cenzurze i bojkocie są pisowcami. Wystarczy wejsc na ich konto i zobaczyc co wrzucają
@pokusof: nie mowie o kwocie pelnej, a o deklaracjach miesięcznych. Te spadają, pomimo że przybyło paru patronów... Czyli ciągle pojawiają się nowi patroni, ale ci, którzy łożyli większe kwoty się wkurzyli i odchodzą
@mateusz562: Jestem tym, który przestał wspierać. Pisowskie treści? Hehe, pudło. Nawet archiwum prowadzę, możesz sobie słuchać z odtworzenia za darmo którejkolwiek minuty audycji. Po prostu nie zgadzam się na klękanie przed kimkolwiek. Jedliński nie powiedział niczego złego, a "Margot" poza rozkazem wobec innych nazywania go/ją kobietą, to nigdzie nie kreuje swojego kobiecego wizerunku. #!$%@? zmierzamy w kierunki BLM i przepraszaniem za bycie białym.
@archive: małe są, ale o ile wcześniej przyrost ilości patronów zwiększał kwotę, teraz kwota pomimo przyrostu się zmniejsza. Jak napisałem, część osób się na razie wstrzymała, czekam co będzie dalej, wpłata za ten miesiąc już poszła, więc nie musimy podejmować gwałtownych ruchów. Ale to co dzieje nie podoba mi się. O ile liczyłem na lepszą publicystykę, to ciągle jej nie ma,. Zapraszani są gości jedzący sobie z dzióbków, ja jednak optowałbym
@Kaczus2B:
Muszę się przyjrzeć sprawie, bo wcześniej zauważyłem że kwota deklaracji miesięcznej zmienia się skokowo 16 dnia miesiąca. Oraz jak ktoś zrezygnuje z najwyższej subskrypcji to kwota deklarowana nie spada od razu o 3000
@pokusof: cyba pomyliles kwoty - skokowo zmienia sie trzecia liczba - kwota mowiaca o calosci wplat i kolo 16, bo wtedy bylo najwiecej wplat - wtedy ludziom zaczelo pobierac z karty i pobiera co miesiac. na ten sam dzien.