Wpis z mikrobloga

Murasky, remoncik robię wkrótce w mieszkanku i zastanawia mnie, czy zastana oddzielna toaleta i osobna pozostała część łazienki to dobry pomysł, czy też lepiej je ze sobą połączyć? Sąsiadują one ze sobą, dotychczas ciążącą wadą jest brak umywalki i utrudniona swoboda w przypadku chęci powiązania wieczornej toalety z kibelkiem i vice versa.

Z drugiej strony, wsadzić można do kiblowni małą umywalkę i może będą za tym jakieś argumenty? Spotkałem się z tym w wielu mieszkaniach znajomych.

Pic rel, tylko brzydsza.

#budownictwo #remontujzwykopem #remont #mieszkanie #nieruchomosci #wykonczenia #kiciochpyta
KazachzAlmaty - Murasky, remoncik robię wkrótce w mieszkanku i zastanawia mnie, czy z...

źródło: comment_1597141356Y0swzzuKwckd3F33GmBG7c.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: Można bez problemu otworzyć te drzwi łokciem, a jak ci się mie chce, to właśnie po to jest ta mała umywaleczka. Nie jest za wygodna, dlatego czasami korzystamy z tej w łazience, jeśli nie jest zajęta.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kazach_z_Almaty najlepiej by było mieć dwa kibelki jeśli tylko podczas remontu masz taką możliwość. I w toalecie i w łazience. To na prawdę robi robotę nie tylko na imprezach :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: Jak mi się śpieszy, to myję ręce w tej małej umywalce w toalecie, a jak nie, to stawiam na wygodę, otwieram drzwi łokciem, bo już mi weszło w nawyk i idę sobie umyć ręce w łazience, gdzie umywalka jest duża i nie muszę uważać, żeby nie chlapać wodą.
  • Odpowiedz