Wpis z mikrobloga

te ecopayz to #!$%@? jest. Jak wpłacę kasę visą to nie mogę za to doładować na kasynie. Mastercada nie mogę dodać bo nie obsługują. A dodanie kasy czymkolwiek innym kosztuje 2% minimum 4zł.
#ecopayz
  • 5
@HaPPe: > Jak wpłacę kasę visą to nie mogę za to doładować na kasynie.

Dlaczego nie możesz?

A dodanie kasy czymkolwiek innym kosztuje 2% minimum 4zł.


To może Revolut? Wychodzi dużo taniej, a przy niskim budżecie na grę równie bezpiecznie dla graczy jak ecoPayz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SureBetyPL: bo sami informują że przy wpłacie visą nie obsługują doładowań na hazard. Co do revoluta wpłacałem kiedyś na bukmacherke I czepiali się tego że nie wspierają hazardu i zablokują konto jak się będzie powtarzać
@HaPPe:

1. Zapytam w ecoPayz jak to jest z tymi wpłatami VISA & hazard.

2. W #revolut polityka się już zmieniła. Nie ma problemu, aby teraz łączyć Revolut z hazardem. Zmieniło się to jakiś rok temu, bo wcześniej rzeczywiście nie chcieli wspierać hazardu. Widocznie policzyli, że się to opłaca :)
@HaPPe:

1. Co do VISA, to do hazardu rzeczywiście nie można jej używać. Dla mojego konta odpowiedzieli:

"Please note that, your ecoAccount is enabled for gaming and betting related transactions,
therefore you will not be able to fund your account by using a Visa card.

If you would like to be able to use your account for this purpose, please use an alternative deposit option."

2. Do konta Revolut skarbówka nie