Wpis z mikrobloga

@SzalonyFanMalysza: Wybacz, ale nie rozumiem tych uproszczeń i wydaje mi się, że wynikają z prostoty umysłu postującego. Oddałem raz głos na Konfederację, nie jestem fanem reżimów jakichkowiek. W czym tkwi Twój problem? Czy wydaje Ci się, że oddając go na PiS czy KO byłbym bardziej rozumnym człowiekiem?
Twój post jest dziecinnym upraszczaniem życia.
@Volki: nie trzeba być lewakiem żeby być obrzydzonym popieraniem dyktatora tyrana. A milczenie, chowanie głowy w piasek i logiczne fikołki byleby tylko nie potępić czegoś wprost są równoznaczne z poparciem.
Nie wiem po co Polska szuka gdziekolwiek sojuszników, gdy przyjdzie co do czego wszyscy się wypną na nas dokładnie tak samo jak świat wypina się na Białorusinów.
@abcde

nie trzeba być lewakiem żeby być obrzydzonym popieraniem dyktatora tyrana.

Jako polityk uczucia i prywatna opinia nie ma żadnego znaczenia dla interesu Polski.

Mylisz politykę z sympatią xD

A milczenie, chowanie głowy w piasek i logiczne fikołki byleby tylko nie potępić czegoś wprost są równoznaczne z poparciem.

Przecież nikt nie mówi, a tym bardziej Konfederacja, że Polska nie może apelować o traktowanie Białorusinów z poszanowaniem ich godności.
Polska nie powinna w
@Volki: Ty nie rozumiesz dwóch prostych rzeczy:
1.My tutaj nie patrzymy na jakieś chłodne interesy jednego państwa. My tu patrzymy na sumę ludzi którzy żyją w dyktaturze. I empatycznie współczujemy tym ludzią i kibicujemy w obaleniu Łukaszenki.
2.Serio wśród wyborców Konfederacji jest nadreprezentacja ludzi popierających Łukaszenkę, którym się Białoruś podoba. XDDDDDDDDDDDD Oczywiście z powodu braku lewactwa, LGBT i buta na mordzie.
@SzalonyFanMalysza zachód Europy ich oleje tak jak Ukrainę jak ruski zajęli krym.dlaczego mamy się poświęcać dla Białorusi ?zawsze ratujemy innych a sami później po dupie dostajemy.czas myśleć o swoich interesach lepiej dla nas jak na Białorusi jest Łukaszenka .
@Tymajster

Ty nie rozumiesz dwóch prostych rzeczy:

1.My tutaj nie patrzymy na jakieś chłodne interesy jednego państwa. My tu patrzymy na sumę ludzi którzy żyją w dyktaturze. I empatycznie współczujemy tym ludzią i kibicujemy w obaleniu Łukaszenki.

No to jednak ty nie rozumiesz, bo trzeba patrzeć przez pryzmat interesu Polski, bo właśnie o tym cały czas jest mowa o niepopieraniu rewolucji pod granicą Polski.
@Volki:

Tak Białorusinom nie pomożesz, a jedynie przy okazji zaszkodzisz Polsce, bo jej interes jest najważniejszy. Bezpieczeństwo obywateli w Polsce jest najdziwniejsze.


Osobiście sądzę, że należy pomóc Białorusi w obaleniu dyktatury. Dlac mnie los Białorusinów jest ważniejszy niż interes administracyjnego tworu jakim jest Polska. Nie uważam, żeby mój kraj miał ponieść jakieś straty w toku tych działań. #!$%@?ć Białoruś Łuszczenki, co możemy stracić? Embargo na zimnioki?
@Tymajster

Osobiście sądzę, że należy pomóc Białorusi w obaleniu dyktatury. Dlac mnie los Białorusinów jest ważniejszy niż interes administracyjnego tworu jakim jest Polska. Nie uważam, żeby mój kraj miał ponieść jakieś straty w toku tych działań. #!$%@?ć Białoruś Łuszczenki, co możemy stracić? Embargo na zimnioki?

Czyli popierasz Rosję w ataku na inne kraje xD

Sam fakt, że popierasz atak na państwo, pokazuje, że jesteś jakimś ruskin trollem.
@Tymajster

nie będę przedkładał 0,5%PKB czy jakieś inne #!$%@? nad los żywych ludzi, milionów ludzi. Są ważniejsze rzeczy od gospodarki i pieniędzy jako takich.

To idź się bić z Białorusinami. Polska to nie twoja własność, żebyś decydował o jej losach.
@Volki: naczytałeś się jakichś korwinizmów (mówimy o ruskich trollach) i straciłes serduszko.

Powtórzę raz jeszcze:
#!$%@?Ć ŁUSZCZENKĘ I NIECH ZDYCHA JEGO DYKTATURA. NIE BĘDĘ DAWAŁ PRZYZWOLENIA NA JEGO DZIAŁANIA W OBAWIE, ŻE WPROWADZI BLOKADĘ CELNĄ I JEGO ROLNICY NIE BĘDĄ MOGLI KUPOWAĆ 30 LETNICH PORDZEWIAŁYCH POLSKICH PŁUGÓW DO KOPANIA SWOICH KARTOSZKÓW NA SKRAWKACH 0,3ha.

Btw: ciągle piszesz wszystkim, że nic nie rozumiemy, a nie podałeś żadnych konkretów ani mi, anie FanowiMałysza
@Volki: To Ty jesteś wyszczekany, bo ktoś Twoją Konfederosję obraża. Robisz szpagaty logiczne prowadzące do popierania Łukaszenki, żeby tylko nie wyszło, że Korwin się myli.
A konkretów brak. Proponujesz nam popierać Łukaszenkę, lub chociaż nie krytykować go i nie wspierać opozycji, bo stracimy gówno, o którego opis nikt nie może się Ciebie doprosić.
No i jakieś sugestie o sojowym latte, ewidentna alergia na "lewactwo", stąd sympatia do postsowiekich dyktatorów, no książkowy
@Tymajster Poczytaj moje komentarze.

Hipokryzja wylewa się z twoich dziecinnych słów, bo jednocześnie nie chcesz umierać za Arabię Saudyjską czy Izrael, choć tam są źle traktowani ludzie.